Krásné bydlení v Krásných Počernicích

Krásné bydlení v Krásných Počernicích

Sníte o bydlení, které by v sobě snoubilo dokonalý interiér, klidné prostředí a navíc se nacházelo na ideálním místě, které je co by kamenem dohodil od středu dění? A proč by to nemohlo být zrovna v Krásných Počernicích? Projekt, který má na svědomí developer Konhefr, dělá čest svému jménu. Krásný design jde ruku v ruce s využitím moderních technologií a v neposlední řadě výjimečnou lokalitou. Stavba je pokračovatelem projektu „V Lukách“, který byl oceněn prestižním titulem „Stavba roku“. O kvalitách Krásných Počernic tedy nemůže být pochyb. Pojďme se na ně společně podívat. Třeba se vám zalíbí natolik, že se v nich rozhodnete strávit několik let, ne-li zbytek svého života.

Vítejte v Krásných Počernicích

Druhá etapa projektu „V Lukách“ na svého předchůdce navazuje nejen lokalitou, ale i využitím již osvědčených technologii a postupů. Opět se můžete těšit z nízkých provozních nákladů, které zajišťují tepelná čerpadla, rekuperace, ekvitermní regulace a další zařízení, která jsou v moderních nizkoenergetických stavbách standardem. Výsledkem snažení developera Konhefr je Průkaz energetické náročnosti budovy třídy A. Lepší už to zkrátka být nemůže. Stavba se nachází jen 20 minut jízdy autem od centra Prahy a v bezprostřední blízkosti najdete několik zastávek, které jsou spojnicí nejen do víru velkoměsta, ale i do nákupních center (Centrum Černý Most...). Okolí se pyšní vysokou občanskou vybaveností. Banky, pobočka České pošty, několik mateřských a základních škol, gymnázium a Střední odborná škola vás nenechají na pochybách, že nejste v žádném zapadákově. Dámy ocení kadeřnictví BOMTOM a pánové školu kickboxu Kosagym. Obojí se nachází přímo v projektu.

A jak to vypadá uvnitř?

Nové byty v Krásných Počernicích jsou rozprostřeny do čtyř objektů. K mání jsou byty pro větší rodiny, stejně jako bydlení pro „singles“. Dominantou je rodinný dům 5+kk, který se nachází v severní části. V bytovém domě „B“ je k mání 12 a v bytovém domě „C“ 19 bytových jednotek. Všechny jsou navrženy tak, aby byl využit každá čtvereční centimetr. Díky geniálnímu hospodaření s místem jsou byty ještě prostornější, než se na první pohled jeví. Přihlédneme-li k neméně chytrému řešení prosvětlení, dostaneme opravdu KRÁSNÉ bydlení.