Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Potřebujete peníze a banka dělá, že vás nevidí?

Finanční sektor je rok od roku rozmanitější a instituce se předhání se zajímavými úvěrovými produkty. Potřebujete-li finanční injekci, pravděpodobně vám cesta k ní nezabere více, než několik desítek minut. Systém žádosti o půjčku zjednodušily i konzervativní banky a většina transakce dnes probíhá online. Pěkně v teple domova, chcete-li. A je to právě banka, u které by měla začít vaše pouť za výhodnou půjčkou. Výhody jsou jasné – poměrně nízká úroková sazba, možnost dlouhodobého splátkového kalendáře a další benefity, o kterých si může většina nebankovních společností nechat zdát. Klíčovou roli však hraje bonita a přítomnost v registru dlužníků.

Nedostali jste úvěr v bance?

Odešli jste z banky s nepořízenou? Důvodů mohlo být hned několik a to nedostatečné příjmy či zápis v obávané databázi nespolehlivých spotřebitelů. Do registru se přitom lze dostat i shodou náhod. Stačí špatně vyplněné údaje na složence, pozdě připsaná splátka a po několik let se s vámi v bance nikdo nebude bavit. V případě, že i přesto usilujete o menší či větší finanční částku, nezbude vám, než se obrátit na nebankovní sektor.

Nebankovních věřitelů se bát nemusíte. Pomineme-li neznámé soukromé investory, pro které se hodí spíše označení „lichvář“, než věřitel, jsou nebankovní společnosti důvěryhodné. Jistě, nenabízí tak výhodné podmínky, jako většina bank, ovšem co by měl rizikový klient čekat? Vsadíte-li na prověřené společnosti, jako je Home Credit, dostane se vám nadstandardní péče i v případě, že to s vašimi příjmy není právě růžové.

Zázemí stabilní instituce

A je to právě Home Credit půjčka online, která pro spousty klientů představuje jedinou možnost, jak přijít k větší finanční částce, na kterou by v bance nedosáhl. Home Credit nabízí neúčelový úvěr až do výše 150.000 bez ručitele, s možností předčasného splacení a zdarma a zrušení do 1 měsíce od podpisu smlouvy. Lepší podmínky vám zřejmě nikdo nenabídne…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *