V Brně se chystá konference o krásných chybách

V Brně se chystá konference o krásných chybách

Mohou být chyby krásné? Jistěže ano. Vždyť chybami se člověk učí. Ty opakující se pro nás dobré nejsou, nicméně každá nová chyba přinese do našeho života zkušenosti. A proto by se omyly měly tolerovat nejen v osobním životě, ale také ve firmě. A právě o tom bude jedna z listopadových brněnských konferencí. Správný leader by měl podporovat dělání nových chyb, avšak nebýt benevolentní k těm opakujícím se. Důležité je brát chyby tak, aby se staly spíš benefitem, obohacením, užitečnou zkušeností než ztrátou. Jak to ve firemním prostředí realizovat? Jak učit zaměstnance sebevzdělávání? Tyhle a mnoho dalších otázek budou zodpovězeny na konferenci s názvem Krásné chyby, která se bude konat v Brně.

Na koho se můžete těšit?

Krásné chyby je další HR konference pořádaná vzdělávací společností MotivP, takže kdo už někdy na nějaké jejich konferenci byl, ví, že se má opět na co těšit. Vše bude probíhat tak jako vždycky včetně občerstvení a prostoru pro diskuzi s ostatními účastníky. Mezi řečníky se objeví František Hroník, majitel vzdělávací společnosti MotivP a odborník na kognitivně behaviorální psychologii, Kateřina Nogolová, personální ředitelka TATRA TRUCKS a.s., Andrea Kožuchová, personální ředitelka Hartmann – Rico a.s. Přijde také badmintonový hráč a viceprezident pro sport a media Asociace firemních sportů Petr Koukal.

Kde se přihlásit?

Dvoudenní konference se bude konat v Brně 23. – 24. listopadu 2017 od 10:00 hodin. Přihlašování už je otevřeno a jako klasicky probíhá přes webové stránky MotivP. Pro prvních 20 přihlášených je k dispozici akce 1 + 1 zdarma, takže je nejvyšší čas zeptat se nějakého kolegy a přihlásit se společně. Na HR konferenci Krásné chyby se určitě bude ještě dlouho vzpomínat. Zajímají-li vás nové trendy v HR, nesmíte tady chybět. Půjde o jednu z nejvýznamnějších HR událostí tohoto podzimu.

Publikováno: 01. 08. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: hr konference | konference