Krmiva pro psy Brit: I Češi vyrábí superprémiové granule

Krmiva pro psy Brit: I Češi vyrábí superprémiové granule

Cílem každého správného páníčka je zdravý a tedy i spokojený pes. A to lze zajistit jen jedním způsobem – podávat zvířeti krmivo, které obsahuje všechny důležité látky. Pokud si pohráváte s myšlenkou, že svému čtyřnohému příteli budete dávat zbytky od oběda a večeře, zadržte. Nehledě na to, že vaříte zdravě, je lidská strava pro psy absolutně nevhodná. Vaše zažívací ústrojí by vám zřejmě za granule také nepoděkovalo. Vaše jídlo může pejskovi uškodit a v horším případě mu výrazně zkrátit život. Dopřejte mu vyvážený přísun vitamínů, minerálů a dalších látek!

Váš pes si zaslouží to nejlepší

Otázkou tedy je, jakou značku krmiva zvolit. Nepodléhejte klamavým reklamám v televizi na předražené granule nevalné kvality a zároveň se vyhněte neznámému krmivu ze supermarketu. Nechcete-li udělat chybu, vsaďte na české psí krmivo Brit. Na psím krmivu Brit je sympatická už jen skutečnost, že se vyrábí v České republice, a to za velmi přísných podmínek. Výrobce dlouhodobě spolupracuje s renomovanými odborníky a upravuje složení krmiva tak, aby plně odpovídalo potřebám psů.

V čem je krmivo Brit lepší než konkurence?

Granule Brit obsahují pouze hypoalergenní suroviny a jsou obohaceny o funkční komponenty pro posílení imunity. Ke špičkové kondici přispívá také vysoký podíl masa a správné fungování kardiovaskulární soustavy zajišťují omega 3 mastné kyseliny. V granulích naopak nenajdete sóju, geneticky modifikované organismy, konzervanty a vepřové maso. Tím je minimalizováno riziko alergické reakce. Brit vyrábí několik typů krmiva, přičemž pro všechny aktivní psy jsou vhodné granule Brit Carnilove. Ultraprémiové kmivo je navrženo tak, aby nezatěžovalo organismus a bylo vysoce stravitelné. Chybu však rozhodně neuděláte ani v případě granulí Brit Care a Premium. S výběrem vám ochotně poradí specializovaný prodejce. My doporučujeme e-shop MujMazlik.cz, kde nakoupíte krmivo Brit za super cenu. A při nákupu většího balení nebudete muset platit poštovné.

Publikováno: 16. 02. 2015

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam

Tagy: granule brit | psí krmivo brit