Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Které hotely stojí za návštěvu a kterým byste se naopak měli vyhnout?

Tak kam to letos bude? Malebné městečko v Chorvatsku, nebo exotika na Dominikánské republice? Pokud se již nemůžete dočkat, až se se sbalenými kufry vydáte na letiště a chystáte se rezervovat first minute, vydechněte a příliš se neukvapujte. Kvalita dovolené totiž nesouvisí jen s lokalitou, ale také s ubytováním a pobyt v hotelu, který nesplní vaše původní očekávání, může mít za následek, že si vytouženou dovolenou neužijete na sto procent. Řešení je přitom prosté, stačí si preventivně přečíst recenze a hodnocení hotelů, na základě kterých se rozhodnete správně.

Nechte si poradit od ostatních, kteří se již ve “vašem” hotelu ubytovali

Prodejci zájezdů a provozovatelé ubytovacích zařízení se snaží ubytování prezentovat v co nejlepším světle, ale realita může být úplně jiná. Nenechte se zmást sladkými řečmi a vsaďte na zkušenosti ostatních. Může být něco více vypovídajícího než uživatelská recenze hotelu?

Na www.recenze-hotelu.cz najdete spoustu klasických recenzí, ale také videorecenze. Stačí si vybrat destinaci, které jsou rozděleny do sekcí na “zimní” a “letní”, případně se rovnou začíst do některého z článků v kategorii “nejhorší hotely”. Recenze hotelů mohou jsou subjektivní – každý z nás má měřítko kvality nastaveno trochu jinak. Ale nic vám nebrání nastudovat hned několik recenzí o tomtéž hotelu a pokud se budou dojmy autorů shodovat, zřejmě na tom něco bude.

(Ne)byli jste spokojeni? Napište vlastní recenzi!

Recenze hotelů představuje užitečný nástroj, díky kterému při výběru ubytování nešlápnete vedle. A pokud přeci jen ano, nezapomeňte po návratu napsat vlastní recenzi, ve které vše uvedete na pravou míru 🙂 Každý, kdose podělí o autentické zážitky, se automaticky zařadí do soutěže o víkendový pobyt, v rámci kterého si vyzkouší vyrobit vlastní víno. Času máte dost, soutěž končí až 5.9., takže můžete sepsat recenzi až poté, kdy dorazíte domů z příští letní dovolené