Kvalitní pracovní plošiny koupíte i v bazaru

Kvalitní pracovní plošiny koupíte i v bazaru

Využíváte pracovní plošinu tak často, že se vám nevyplácí pronájem, ale zároveň si nemůžete dovolit investovat do zbrusu nového stroje? Nevadí, zánovní plošina vám totiž udělá stejnou službu. Tedy samozřejmě za předpokladu, že bude ve vynikajícím technickém stavu. Zrovna jako plošiny, které nabízí společnost StaTech s.r.o, jejíž široká nabídka použitých plošin uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Použité pracovní plošiny v perfektním stavu

Mnoho firem investuje do nové plošiny zcela zbytečně, protože se obávají, že je údržba a opravy bazarových kousků vyjde na mnohem vyšší částku. V případě plošiny, kterou nabízí Statech, ovšem krok vedle rozhodně neuděláte. Zařízení jsou podstatně levnější než drtivá většina jinde dostupných bazarových plošin a jejich stáří navíc nepřekročí pět let. Všechny plošiny mají za sebou pravidelné technické prohlídky, které jsou samozřejmě zdokumentovány. Nemáte-li s nákupem strojů zkušenosti, bude se vám hodit odborné poradenství, které je pro zájemce zcela zdarma.

Komplexní služby včetně zaškolení do provozu

StaTech je na českém trhu téměř 10 let, patří mezi strategické partnery výrobce plošin Genie a dodává pracovní plošiny do 15 zemí v rámci celé Evropy. Poskytuje komplexní služby včetně servisu a prodeje náhradních dílů. Disponuje školícím střediskem, ve kterém je schopna vyškolit současně až 40 lidí a kromě samotného provozu mohou být účastníci proškoleni také v rámci základní údržby.

Statech nabízí také prodej nových plošin a jejich krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Samozřejmostí je i pravidelný servis plošin. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout na webových stránkách statech.cz. Najdete v ní také manipulátory, vysokozdvižné vozíky a další speciální techniku.

Publikováno: 11. 05. 2013

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: plošiny | plošiny bazar | pracovní plošiny