Nakupujete v e-shopech? Pomáhejte při tom s cashbackovým portálem!

Nakupujete v e-shopech? Pomáhejte při tom s cashbackovým portálem!

Kolikrát se lidé podivují nad tím, jaké částky posíláme zemím zničeným přírodními katastrofami, ačkoliv i na území ČR je spousta lidí, kteří potřebují peníze. Na drahou léčbu, pro své děti, aby měli kde bydlet apod. Chtěli byste jim pomáhat? Měnit osudy lidí kolem vás? Můžete! A nemusí vás to stát ani korunu. Stačí pár kliknutí, až budete příště zase objednávat něco přes internet. Možná už jste někdy něco slyšeli o cashbackových portálech. Anebo také ještě ne – v tom případě to napravíme. Některé e-shopy využívají marketingovou strategii, v rámci níž se nechávají propagovat od různých webů. Vy si na webu například přečtete článek, kliknete na odkaz vedoucí na e-shop, nakoupíte a provozovatel webu pak dostane jako odměnu procentuální část z vašeho nákupu. Je tedy zaplacen za propagaci e-shopu a majitel e-shopu je vlastně také spokojený. Pro něj je tato forma marketingu velmi výhodná, jelikož platí pouze v případě, že u něj nakoupíte.

Podpořit.cz – cashback portál trochu jinak

Některé weby si tuto procentuální částku nechávají (často například stránky nabízející slevové kupóny). Další vám poměrnou část z této procentuální částky dají – vyplatí se jim to, jelikož tím přitáhnou více lidí. Reálně si ale člověk těmito penězi vrácenými z nákupu (tzv. cashbackem) „vydělá“ maximálně pár stovek korun ročně, což vám život moc nezmění. Někomu jinému by ale mohlo. S touto myšlenkou se v Česku rozjel projekt Podpořit.cz. Jde o trochu netradiční cashback portál. Veškeré peníze získané z nákupů totiž věnuje na dobré účely. Pomáhá zejména lidem, kteří si nemohou dovolit léčbu a pomůcky, jež kvůli svému zdravotnímu stavu potřebují. Jde ovšem o lidi z ČR, možná právě z vašeho okolí. Aktuálně jdou peníze sedmnáctileté Aničce, která má své zájmy a sny jako každá jiná dospívající slečna, ale život jí komplikuje spastická triparéza. https://youtu.be/jHNnNyyY9bk Aničce vašich pár korun pomůže. Když se totiž spojí dostatek lidí, může být z několika korun i několik tisíc či desetitisíc.

Jak pomoct? Vzpomeňte si na Podpořit.cz při příštím online nákupu

Až budete příště zase chtít něco koupit v libovolném e-shopu, zamiřte prvně na Podpořit.cz. Tam si ve vyhledávání daný e-shop najděte a otevřete jej přes odkaz ze stránky Podpořit.cz. Tím se e-shop „dozví“, odkud jste přišli a komu má připsat cashbackovou odměnu. Vaše zboží se nijak nezdraží, zaplatíte pořád stejnou částku a vůbec nic se nezmění. Jen pomůžete dobré věci. Podpořit.cz aktuálně spolupracuje s více než 450 e-shopy. Nechybí ty známé jako například Kasa, Knihy Dobrovský, Dr. Max apod. Málokdo ale tuší, že cashback dává i Aliexpress! Určitě v seznamu e-shopů najdete nějaký, kde nakupujete také vy. Tak si příště vzpomeňte a udělejte pár kliků navíc pro dobrou věc!

Publikováno: 03. 05. 2019

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam