Kvalitní šicí stroje pro český trh

Kvalitní šicí stroje pro český trh

Najít v dnešní době kvalitní výrobek za dostupnou cenu je téměř nadlidský úkol. Za kvalitní produkty dnes musí zákazník ve většině případů skutečně připlatit, což je daň za mnoho výrobců nabízející nekvalitní produkty ve střední nebo nižší cenové hladině. NEJ šicí stroje však poskytují kvalitu za dostupné ceny. Na kamenné prodejně vám produkty představí velkou škálu šicích strojů technici, kteří jsou pravidelně školeni, aby vám mohli zodpovědět všemožné otázky, které vám vytanou na mysl. S NEJ šicími stroji s mnoha oceněními a certifikacemi se můžete setkat také na výstavách po celé České republice.

Nabídka strojů a zákaznického servisu

Šicí stroje, které nabízíme, jsou ověřené kvality renomovaných značek Janome, Lada, Merrylock, Brother, Singer, Veronica, PFAFF, Bernina, Bobbin, Elna, Gritzner, Husquarna nebo Juki. Poskytujeme záruku na všechny šicí stroje, stejně jako komfortní zákaznický servis. Se všemi dodavateli jsme v pravidelném kontaktu a vám nabízíme pouze ověřené a plně funkční kvalitní stroje. Zákazníkům také nabízíme rozsáhlý portál se všemi návody, projekty a šablonami, podobně jako rady o tom, jaký šicí stroj byste si pro své potřeby měli vybrat. K jednotlivým strojům náleží také výběr potřebného příslušenství, které je možné k užívání konkrétního stroje použít.

Představení vybraných strojů

K šití triček rozhodně využijete funkci overlock a cover lock. Overlock slouží k sešití bočních švů triček a následnému oříznutí přebytečného materiálu. Lem se díky tomu stane dokonale pružným a v porovnání s klasickým šicím strojem nebude praskat. Overlock můžete znát také pod českým názvem „obnitkovací stroj“. Coverlock dále slouží k zapravení rukávů, lemů okolo krku a spodních lemů a umí jako jediný tzv. prádlový steh. Coverlocky, podle toho kolik mají jehel, umí dvou nebo třířadé krycí stehy. Existují také kombinované šicí stroje, které zastanou obě tyto činnosti.

Publikováno: 18. 08. 2022

Kategorie: Móda

Autor: Adam