Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Chcete podnikat v gastro oboru? Víme, jak ušetřit za vybavení

Přestalo vás bavit „být zaměstnancem“ a rozhodli jste se, že začnete podnikat v gastro oboru, který je vám blízký? Pokud vám to ostatní rozmlouvají s tím, že restaurací, hospod a fast foodů je všude habaděj, nenechte se odradit. Lidé jíst musí a současné trendy stravování se mimo domov přímo nahrávají. A budete-li svou práci dělat svědomitě, zákazníci si budou podávat dveře. Navíc nemusíte investovat horentní částku do restaurace pro desítky osob – slušně by vás mohlo uživit i menší rychlé občerstvení.

Návod na stoprocentní úspěch bohužel neznáme a pravděpodobně ani neexistuje. Jisté však je, že kombinace dobrého jídla, vhodně zvolené lokality a co nejmenších vstupních nákladů nemůže skončit špatně. Musíte se však smířit s tím, že se nevyhnete administrativnímu kolečku. To spočívá ve vyřízení živnostenského oprávnění (ta lepší část), jednání s hygienou (ta horší část) a několika dalších krocích. Podrobnosti jsou snadno dohledatelné na webu.

Minimalizujte náklady za gastro vybavení

Zatímco návodů na téma „jak začít podnikat v gastro oboru“ je na internetu nespočet, prakticky nikdo vám neprozradí to nejdůležitější – jednoduchou metodu, jak minimalizovat náklady za nezbytné vybavení. Právě to totiž tvoří nezanedbatelnou položku, a to bez ohledu na typ stravovacího zařízení. Na spoustu peněz vás může vyjít i menší fast food, ve kterém se neobejdete bez pomocníků, jako jsou lednice, mrazák, hranolkovač, gril a další spotřebiče. Bez mrknutí oka zaplatíte desítky až stovky tisíc korun, což vás může zbytečně zadlužit a v horším případě od podnikání zcela odradit.

Chcete-li za gastro vybavení ušetřit, pořiďte si ho z gastro bazaru. Třeba z toho, který provozuje Gastrocentrum-Písek s.r.o. Nabídka je bohatá a najdete v ní nerezový nábytek, mycí techniku, ale také stolní zařízení, jako jsou hnětače těsta či škrabky na brambory. Prodejce navíc zajišťuje komplexní služby včetně dopravy a montáže. Aktuálně dostupné zboží najdete na gastrocentrum-pisek.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.