Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Proč si vaše garáž zaslouží nová vrata? Známe důvody, které vás přesvědčí

Parkovat naleštěný vůz, který ještě voní novotou, za obstarožními vraty, je jako pěst na oko. Navíc tím dáváte zelenou zlodějům. Ukrást automobil z nedostatečně zabezpečené garáže je vzít dítěti hračku. Zbrusu nová garážová vrata navíc prospějí i vašemu domu. Bude díky nim vypadat o poznání reprezentativněji.

Statistiky matou, bude hůř

V souvislosti se zabezpečením můžete namítnout, že dle policejních statistik není situace s kradenými auty v ČR ani zdaleka tak špatná jako v sousedních státech. Ano, počet kradených vozů skutečně meziročně klesá, ale skutečný důvod tkví ve stáří vozového parku. V zemích s výrazně nižším průměrným stářím vozů (např. Británii, kde jsou automobily o polovinu mladší než u nás) jsou zloději mnohem aktivnější a krádeží naopak přibývá. Proto by měla být kvalitní garážová vrata pro majitele zánovního nebo dražšího vozu naprostým standardem.

Komfort a prostor nadevše

Vyšší úroveň zabezpečení je pouze jedním z mnoha důvodů, proč se vyplatí investovat do nových garážových vrat. K těm dalším patří požadavek na prostor – s ohledem na specifika garáže můžete zvolit například posuvná garážová vrata, která se otevírají do boku nebo výklopná garážová vrata vysouvající se po strop garáže.

A konečně komfort, který vám stará vrata nabídnou jen těžko. Moderní garážová vrata lze, stejně jako venkovní žaluzie či venkovní rolety, otevírat a zavírat na dálku. Staří stisk příslušného tlačítka na dálkovém ovládání a nebudete se muset hnout zpoza volantu.

Více tepla, méně hluku

Pořídíte-li si garážová s dobrými izolačními vlastnostmi, přestane vás trápit nadměrný únik tepla v chladnějším období a zároveň garáž izolujete zvukově. Vaše garáž se okamžitě stane útulnějším místě, což oceníte především v případě, pokud v ní trávíte spoustu času.

Další důvody, proč na garážových vratech nešetřit a pořídit si ta nejlepší, zřejmě nepotřebujete. Poohlédněte se po nich třeba u specialisty na bubik-vrata.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.