Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Energie

Kvalitní tepelná čerpadla získávají až 75% energie z okolního prostředí

Ceny energií neustále rostou a proto bychom je měli využívat efektivně. Pro většinu českých domácností tvoří nejvýznamnější složku výdajů za energie právě vytápění. Hledáte-li způsob, jak v dlouhodobém časovém horizontu ušetřit spoustu peněz a získat až 75 % energie zdarma, zvažte montáž tepelného čerpadla. V dnešním článku se zaměříme na tepelná čerpadla značky Vaillant, která patří k nejefektivnějším zařízením svého druhu.

Vaillant, to je neměcká kvalita s mnohaletou tradicí

Prvotřídní tepelná čerpadla německé značky Vaillant se vyrábí výhradně v německém výrobním závodě v Gelsenkirchenu. Značka se chlubí 140letou tradicí v oboru a žádný jiný výrobce nemá s výrobou tepelné techniky takové zkušenosti.

Německý výrobce využívá nejmodernější technologii a jeho čerpadla patří mezi nejúčinnější ve své třídě. Dokáží spolupracovat s více zdroji tepla (např. solární systémy), jsou vyvíjena s ohledem na minimální náklady za vytápění a velmi nízké hlukové emise. Garancí kvality je pětiletá záruka na čerpadla a dokonce desetiletá záruka na kompresor (nadstandardní záruka je v ceně). Samozřejmostí je i kvalitní a rychlý servis – veškeré náhradní díly jsou skladem.

Tepelná čerpadla Vaillant vzduch/voda

Tepelná čerpadla typu vzduch / voda modelové řady geoTHERM VWL jsou tichá, účinná a mají jen minimální nároky na údržbu. Jsou vhodné pro objekty, kde není možné použít hlubinného vrtu nebo zemních kolektorů. Tichý chod kompresoru, potrubí a konstrukčních prvků zajišťuje dvojnásobné odhlučnění. Za zmínku stojí také možnost dálkové správy čerpadla, která je zahrnuta již v základní výbavě. Činnost zařízení řídí ekvitermní regulace, která se orientuje podle venkovní teploty. K dispozici je s i bez zásobníku TUV.

Tepelná čerpadla Vaillant země/voda

Tepelná čerpadla Vaillant modelové řady geoTHERM VWS fungují na principu čerpání tepla ze zemního vrtu, podzemní vody nebo plošného kolektoru. Díky stálé teplotě podloží mají vyrovnaný výkon po celý rok. Tato čerpadla lze využít pro vytápění rodinných domů, ale také rozměrných budov (zařízení s vyšším výkonem lze zapojit do kaskád). K dispozici je s i bez zásobníku TUV.

Chcete se o tepelných čerpadlech značky Vaillant dozvědět více? Zkuste to na www.kvalitni-tepelna-cerpadla.cz.