Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Dětský pokoj jako lusk

Zařizování dětského pokoje bývá velmi příjemné a na rozdíl od „dospěláckých“ částí bydlení se nemusíme držet konvencí a naopak můžeme popustit na uzdě kreativitě. Pokud se chystáte zútulnit království svých dětí i vy, určitě vám přijde vhod několik praktických tipů, díky kterým se vám podaří proměnit obyčejný dětský pokoj v kouzelný pelíšek.

Dětský nábytek může být veselý, ale zároveň moderní. Navštívili jsme internetový obchod Kouzelný pelíšek, který doslova nabitý nápaditým zbožím pro děti. Ale vše pěkně popořádku.

To nejlepší pro ty nejmenší

I miminko si zaslouží útulný pokoj a Kouzelný pelíšek vám i v tomto ohledu poskytne skvělé zázemí. Široký výběr dětských postýlek, mezi kterými nechybí ani houpací postýlky, uspokojí i nejnáročnější maminky. Kyvadlový systém důmyslně napodobuje pohyby, které dítě zažívá v bříšku a napomáhá miminku ke klidnějšímu spánku. Pro větší děti jsou připraveny patrové postele, které se hodí do menších pokojíčků, kde se počítá každý centimetr hrací plochy navíc.

Místo vám pomůže ušetřit i sektorový dětský nábytek, který je určen pro větší děti. Opět si můžete vybrat z obrovského množství designových a barevně pestrých kombinací, tak aby korespondovaly se zbytkem interiéru a zároveň byly stoprocentně funkční.

Zařiďte celý dětský pokoj lusknutím prstu

V nabídce nechybí větší skříně a komody, svítidla, dekorační panely, povlečení a další doplňky, bez kterých se dětské pokoje neobejdou. Máte-li doma studenta, kterému už nestačí běžný dětský pokojíček, nezapomeňte se podívat na kompletní sestavy.

Veškerý nábytek je ošetřen antibakteriálním a antialergickým lakem a natřen zdravotně nezávadnými barvami. Pro dveře a zásuvky je typické měkké a tedy bezpečné otevírání a na celý sortiment se vztahuje sedmiletá záruka. Více na kouzelnypelisek.cz.

Sultan