Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

OBEthin – recenze nového přípravku na hubnutí nejen do plavek

Léto je takříkajíc za dveřmi a otázkou je, kam schovat přebytečná kila. Co takhle důmyslně střižené plavky nebo ještě lépe – nikam nechodit a modlit se, ať teplé dny co nejdříve pominou… Jenomže tím nic nevyřešíte a zároveň si budete zahrávat s vlastním zdravím. Z mírné nadváhy se postupně stane obezita, která je spojena s mnoha zdravotními rizika. Resumé zní jasně, budete muset zhubnout a pomoct vám může OBEthin – nový „lék“ na hubnutí. Zajímá vás, v čem se liší od běžných (a většinou absolutně nefunkčních) přípravků? Detaily najdete uvnitř recenze!

Přípravky na hubnutí jsou obrovský byznys. Na trhu se pravidelně objevují nové značky a „revoluční“ řešení, které se z regálů vytratí hned poté, co uživatelé zjistí, že zhubla pouze jejich peněženka. Drinky, prášky, tabletky… všechny mají společného jen to, že jsou velmi drahé a nefungují. Slibují nemožné a pokud jste je již v minulosti zkoušeli, pravděpodobně jste na hubnutí velmi rychle zanevřeli. Jenomže OBEthin je jiný a nás zaujal především tím, že výrobce dokázal účinky logicky odůvodnit.

OBEthin na hubnutí se skládá z několika složek, z nichž nejvýznamnější tvoří extrakt z rostliny Konjacglukomannan. Tato látka má perfektní absorpční schopnosti a dokáže na sebe vázat neuvěřitelné množství vody. Tobolka OBEthinu se v žaludku zvětší, zaplní spoustu místa a tím se výrazně sníží pocit hladu. A právě v tom tkví princip efektivního, rychlého a v neposlední řadě zdravého hubnutí. Díky OBEthinu se vyvarujete agresivním chemickým sloučeninám a jednoduše omezíte množství přijaté stravy bez toho, aniž by vás trápil nepříjemný hlad. Jednoduše způsob jak rychle zhubnout bez námahy, sebetrýznění a jojo efektu.

ObethinRostlina Konjak patří mezi „znovuobjevené“ přírodní dary, ale její historie se píše již několik set let. Důvěrně ji znali někdejší čínští císařové, kteří ji využívali právě k hubnutí. Podobně na tom byli i Japonci, kteří glukomannan z kořene Konjacu používali k přípravě želatinových činidel a zahušťovadel.

Upozorňujeme, že OBEthin neslouží jako náhražka pestré stravy a jde pouze o její doplněk. Mezi další pozitivní vlastnosti patří snížení hladiny cholesterolu a lepší fungování trávící soustavy – ne nadarmo Japonci Konjac nazývali „koště střev“. Produkt navíc neobsahuje alergenní látky a neměly by ho užívat pouze těhotné a kojící ženy. Jde o naprosto neškodný přírodní přípravek, který nemá žádné zdraví škodlivé účinky. U některých jedinců se může dostavit pouze mírné nadýmání, plynatost a průjem.

Mezi další látky, které jsou v doplňku stravy obsaženy, patří lněná vláknina, xantanová guma (přírodní polysacharid, který se používá v potravinářství) a alginát sodný (opět přírodní polysacharid, který se získává z hnědých řas).

Velmi dobré zkušenosti má s OBEthinem také známá celebrity Dominika Myslivcová, které pomáhá k udržení perfektní postavy. Jste překvapení? I Dominika je jen člověk a musí se hlídat. S OBEthinem nehrozí, že by nárazově přibrala.

OBEthin se prodává v balení po 120 tobolkách a doporučené dávkování je 3 x 2 tobolky (celkem tedy 6 tobolek za den a maximálně 4 tobolky v rámci jednoho užití). Balení vám vystačí na 20ti denní kúru, což je vzhledem k ceně další dobrá zpráva.

To nejdůležitější jsme si nechali na samotný závěr recenze. Kolik můžete s OBEthinem zhubnout?

Hubnoucí účinky nelze přesně popsat, ale první úbytek váhy pocítíte velmi rychle – již po prvním týdnu užívání. V průměru však zhubnete zhruba 4 – 6 kg za měsíc a doplněk stravy můžete užívat dlouhodobě. Náš závěr zní jednoznačně – jde o rychlé a efektivní hubnutí, na které nedáte dopustit.

OBEThin vyrábí společnost Maxivitalis s.r.o. a pokud ho nemají ve vaší oblíbené lékárně, objednejte si ho na http://www.maxivitalis.cz/