Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Lákají vás minarety? Podívejte se do Turecka

Jak to tak vypadá, bude letošní zima pěkně tuhá. Všichni příznivci zimních sportů netrpělivě voskují lyže a snowboardy a připravují se na svah. Pokud nepatříte k příznivcům bílého ulepeného „svinstva“, jak kdysi řekl jistý český bard, určitě přivítáte možnost vycestovat někam za sluníčkem. Pokud vás láká blízký východ, zajeďte si na dovolenou do Turecka. Země, která leží na dvou kontinentech nabízí opravdu pestré vyžití a na své si přijdou jak milovníci opalování, tak příznivci památek a kulturního bohatství. Sbalte si kufry a hurá na letiště, Turecko Vás volá!

 

Kde jsou zájezdy do Turecka nejlevnější?

 

Pokud je před Vánocemi vaše finanční situace poněkud horší, podívejte se po levných zájezdech do Turecka na internetu. Spousta cestovních agentur nabízí velmi lákavé last minute Turecko, které se opravdu vyplatí. Vynikajícím příkladem je oblíbená cestovní agentura New Travel, která nabízí atraktivní zájezdy Turecko na všechny oblíbené lokality. S New Travel na dovolenou nebudete muset šetřit. Dejte své rodině pěkný vánoční dárek a vyrazte s ní k moři. Vánoce na pláži budou příjemným zpestřením, na které jen tak nezapomenete.

 

V Turecku se nudit nebudete

 

Dovolená Turecko je v mnoha ohledech lepší, než dovolené v Chorvatsku a jiných evropských přímořských státech. Pokud jste v Turecku ještě nebyli, připravte se na nefalšovanou orientální atmosféru, která vás pohltí. Je jen na vás, zda se rozhodnete navštívit Tureckou či Egejskou riviéru či strávíte dovolenou v Istanbulu. Až vás nádherné písčité pláže přestanou bavit, projděte se po starobylých památkách a prohlédněte si minarety z blízky. Na dovolenou v Turecku jen tak nezapomenete a určitě si ji rádi zopakujete.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *