Tvorba mobilní aplikace zdarma? Seznamte se s Adamem...

Tvorba mobilní aplikace zdarma? Seznamte se s Adamem...

Máte chytrý mobilní telefon? A využíváte mobilní aplikace? Že se ptáme, „appky“ se staly nedílnou součástí softwarového vybavení smartphonů a málokdo alespoň jednou za den nezavítá do Google Play nebo App Store. Dnes vám ovšem nepředstavíme zbrusu novou aplikaci, ale nástroj, díky kterému si během chvilky vytvoříte svou vlastní. Nemáte-li programátorské znalosti, nevadí. Adam vás povede krok po kroku a vy si naklikáte aplikaci podle svých představ.

Proč je vlastní appka k nezaplacení?

Mít vlastní mobilní aplikaci znamená mít náskok před konkurencí. Prostřednictvím mobilní aplikace můžete navázat užší vztah se zákazníky, rychleji s nimi komunikovat, nabízet jim novinky až pod nos a v neposlední řadě získat spoustu nových klientů. Tak, jako byly před lety výhodou webové stránky, jsou významným benefitem i mobilní aplikace. Vraťme se však k Adamovi, neboť on je ten, díky kterému je možná tvorba mobilní aplikace zdarma. Platit budete pouze za využívání služby, nicméně cena měsíčního paušálu se nedá s honorářem programátora srovnat.

Jak vytvořit mobilní aplikaci?

Adam je zbrusu nový projekt, který uživatelům umožňuje tvorbu mobilní aplikace přímo v prohlížeči. V podstatě stačí, když nastavíte prvky, které v appce chcete mít (fotografie, texty, odkazy...) a je to. Praktická je i snadná synchronizace s účty na sociálních sítích (např. Facebook, Twitter) nebo s webovou prezentací. Za zmínku stojí i tzv. „push zprávy“, prostřednictvím kterým lze zdarma doručit uživatelům krátké zprávy přímo na displej.

Jak vypadá uživatel služby Adam?

Celý proces tvorby mobilní aplikace zabere maximálně několik desítek minut a výsledek vypadá velmi dobře. V sekci referencí si můžete prohlédnout aplikace, které v minulosti vytvořili ostatní uživatelé. A právě ony velmi dobře vypovídají o možnostech aplikací jako takových – najdete zde rezervační systémy, prezentace služeb, ale také aplikace, v rámci kterých umělci představují nová hudební díla. Za nástrojem pro tvorbu mobilních aplikací stojí firma Anywhere, která má s vývojem letité zkušenosti. Projekt Adam je jediný svého druhu a k dnešnímu dni jím bylo vytvořeno více než 130 aplikací. Další informace a platný ceník najdete na www.adamapp.cz.

Publikováno: 06. 06. 2014

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: jak vytvořit mobilní aplikaci | tvorba mobilní aplikace zdarma