Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Tvorba mobilní aplikace zdarma? Seznamte se s Adamem…

Máte chytrý mobilní telefon? A využíváte mobilní aplikace? Že se ptáme, „appky“ se staly nedílnou součástí softwarového vybavení smartphonů a málokdo alespoň jednou za den nezavítá do Google Play nebo App Store. Dnes vám ovšem nepředstavíme zbrusu novou aplikaci, ale nástroj, díky kterému si během chvilky vytvoříte svou vlastní. Nemáte-li programátorské znalosti, nevadí. Adam vás povede krok po kroku a vy si naklikáte aplikaci podle svých představ.

Proč je vlastní appka k nezaplacení?

Mít vlastní mobilní aplikaci znamená mít náskok před konkurencí. Prostřednictvím mobilní aplikace můžete navázat užší vztah se zákazníky, rychleji s nimi komunikovat, nabízet jim novinky až pod nos a v neposlední řadě získat spoustu nových klientů. Tak, jako byly před lety výhodou webové stránky, jsou významným benefitem i mobilní aplikace. Vraťme se však k Adamovi, neboť on je ten, díky kterému je možná tvorba mobilní aplikace zdarma. Platit budete pouze za využívání služby, nicméně cena měsíčního paušálu se nedá s honorářem programátora srovnat.

Jak vytvořit mobilní aplikaci?

Adam je zbrusu nový projekt, který uživatelům umožňuje tvorbu mobilní aplikace přímo v prohlížeči. V podstatě stačí, když nastavíte prvky, které v appce chcete mít (fotografie, texty, odkazy…) a je to. Praktická je i snadná synchronizace s účty na sociálních sítích (např. Facebook, Twitter) nebo s webovou prezentací. Za zmínku stojí i tzv. „push zprávy“, prostřednictvím kterým lze zdarma doručit uživatelům krátké zprávy přímo na displej.

Jak vypadá uživatel služby Adam?

Celý proces tvorby mobilní aplikace zabere maximálně několik desítek minut a výsledek vypadá velmi dobře. V sekci referencí si můžete prohlédnout aplikace, které v minulosti vytvořili ostatní uživatelé. A právě ony velmi dobře vypovídají o možnostech aplikací jako takových – najdete zde rezervační systémy, prezentace služeb, ale také aplikace, v rámci kterých umělci představují nová hudební díla.

Za nástrojem pro tvorbu mobilních aplikací stojí firma Anywhere, která má s vývojem letité zkušenosti. Projekt Adam je jediný svého druhu a k dnešnímu dni jím bylo vytvořeno více než 130 aplikací. Další informace a platný ceník najdete na www.adamapp.cz.