Látkové rolety jsou opět v kurzu. Sluší každému interiéru!

Látkové rolety jsou opět v kurzu. Sluší každému interiéru!

Většina z nás si pod pojmem látkové rolety vzpomene na doby dávno minulé. Evokují v nás vzpomínky na nevzhledné, ale za to funkční stínící systémy, které byly jedinou možností, jak zabránit průniku ostrých slunečních paprsků a dopřát si trochu soukromí. S příchodem žaluzií a dalších prvků, sice ustoupily do pozadí, ale jen proto, aby mohly vyhlásit comeback. K tomu skutečně došlo a momentálně se vnitřní látkové rolety těší až nebývalému zájmu. Pravdou je, že s těmi původními příliš mnoho společného nemají. Jsou totiž mnohem hezčí a efektivnější.

Regulujte sluneční paprsky jak se vám zlíbí

Moderní látkové rolety vám doma ostudu určitě neudělají. S příchodem jara si spousta z nás klade otázku, jak vyřešit nadměrné přehřívání některých částí bytu a jsou to právě rolety, které by mohly problém elegantně vyřešit. Látky s UV filtrem udrží v interiéru příjemné klima a navíc nevyblednou. Vyrábí se v mnoha variantách s různým stupněm propustnosti, při čemž do místností, které chcete zcela zatemnit, poslouží látky s takzvaným black out efektem. Údržba je snadná a rychlá a díky antistatickému povrchu látku lze látku jednoduše přetřít navlhčeným hadříkem nebo vysát ručním vysavačem. Praní se nedoporučuje, může vyvolat nežádoucí tvorbu map nebo změnit tvar materiálu.

Dokonalé rolety řeže laser

Preferujete-li spoustu muziky za málo peněz, nezapomeňte se podívat na nabídku českého prodejce MK ROlety, který nabízí špičkové rolety české značky Bematech. Společnost vyrábí rolety a další stínící systémy již od roku 2001 a nabízí bezkonkurenční poměr kvality a ceny. Díky moderní technologií řezu laserem je výsledek dokonalý a v kombinaci s motorovým ovládáním zaručuje jednoduchou a pohodlnou manipulaci. Rolety jsou k mání v mnoha barevných variantách – určitě si mezi nimi vyberete i takovou, která vhodně doplní zbytek interiéru a navýší jeho estetickou hodnotu. Prohlédnout si je můžete na mk-rolety.cz.

Publikováno: 04. 09. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: Látkové rolety | rolety bematech | výhody látkových rolet