V Praze se podniká lépe. Víme proč!

V Praze se podniká lépe. Víme proč!

Máte pocit, že váš byznys stagnuje a rádi byste se se posunuli na další level? Anebo se na vstup do podnikatelské sféry teprve chystáte a přemýšlíte nad tím, jak se nezaseknout hned na začátku? Možná vás to překvapí, ale na adrese vaší kanceláře záleží mnohem více, než si myslíte. Ale kde je to vůbec nepříhodnější místo? Samozřejmě v matičce Praze, ve které sídlí i společnosti působící mimo region.

Anonymní prostředí a lepší dojem na ostatní

V menším městě se můžete potýkat s nepřející konkurencí. Nekalé praktiky závistivců mohou mít na fungování vaší firmy negativní dopad. V Praze je anonymnější prostředí – získáte tolik potřebný klid a budete se moct plně soustředit na podnikání. Na druhou stranu získáte potřebnou prestiž u klientů a obchodních partnerů. Sídlo v Praze působí lepším dojmem než adresa v Horní Dolní. Mimo to se tak často nesetkáte s kontrolou ze strany úřadů. Frekvence je mnohonásobně nižší než v malých městech.

Bohatá nabídka kvalifikovaných zaměstnanců

Potřebujete nové spolupracovníky? V hlavním městě je podstatně větší nabídka kvalifikovaných pracovních sil – pravděpodobnost, že do svého týmu najdete opravdové specialisty, je vyšší než ve zbytku republiky.

Služby a infrastruktura na špičkové úrovni

Kde jinde hledat veškeré služby, které by se vám mohly v rámci podnikání hodit? Renomované účetní firmy, půjčovny automobilů, finanční poradci a další – všechny je najdete právě v Praze. V praxi samozřejmě záleží i na konkrétní adrese. Praha je široký pojem a některé lokality nabízí mnohem více než ostatní. Největší zájem je o pronájem kanceláře Praha 1. Konkrétně pak o moderní kanceláře v Praha City Center. V budově třídy A jsou k mání kancelářské a obchodní prostory o velikosti od 150 do 2 563 m2. K hlavním benefitům Praha City Center patří atraktivní adresa, dostatek parkovacích míst, výborná dopravní dostupnost, kompletní občanská vybavenost a v neposlední řadě půjčovna a dobíjení elektromobilů.

Publikováno: 11. 12. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: praha city center | pronájem kanceláře praha 1