Chcete razítko, které vám vydrží? Vsaďte na COLOP

Chcete razítko, které vám vydrží? Vsaďte na COLOP

Při výběru razítka se vyplatí přemýšlet a sáhnout po prověřené značce. Proč? Důvod je prostý – nekvalitní razítko vás zradí ve chvíli, kdy se vám to bude hodit co možná nejméně... Moderní razítka disponují poměrně složitým mechanismem, který se v průběhu času opotřebovává a nakonec zcela vypoví službu. Vydáte-li se však cestou kvality, budete si razítkování užívat podstatně déle. Spolehlivé výrobky navíc nejsou předražené – můžete je mít za srovnatelné a často i dokonce nižší ceny než méně kvalitní razítka od neznámých výrobců. Mezi absolutní špičku patří razítka COLOP, která si můžete objednat z pohodlí domova u českého dodavatele Grapp CZ.

Žádná "čína", ale kvalitní rakouská produkce s tradicí

Razítka COLOP jsou ve svém segmentu naprostou jedničkou. Rakouský výrobce začal s produkcí již v roce 1980 a momentálně distribuuje produkty do více než 120 zemí na celém světě. Portfolio výrobků je pestré a najdete v něm několik modelových řad se specifickými vlastnosti.
  • Razítka Printer Standard mají atraktivní štíhlé plastové pouzdro a velkou tisknutelnou plochu.
  • Pro Printer Line je charakteristická snadná výměna podušek bez rozebrání strojku. Navíc dostanete na výběr z 25 rozměrů a 12 datových razítek.
  • Nejnáročnější zákazníci ovšem volí razítka Expert Line, která umožňují extrémně velké otisky (šířka přes 10 cm). Tělo těchto modelů tvoří min. 80 % čisté oceli.
  • Ekologové zaplesají nad ekologickou řadou Green Line, která se vyrábí z obnovitelných a převážně recyklovatelných materiálů.
  • A nechybí ani razítka Microban s antibakteriální ochranou rukojeti a populární razítka pro Geocaching.

Jak na to?

Výroba razítek začíná nastavením požadovaných parametrů na www.vyroba-razitka.cz. Jednoduše si zvolíte rozměr potisku, barvu polštářku a krytu, styl a velikost písma a počet řádků. Samozřejmostí jsou i obrázky ve běžných formátech (.jpg, .bmp., .png, .gif) a min. rozlišení 600 dpi. A pozor, Grapp CZ dává na vybraná razítka slevu až 30 %. Pokud navíc nakoupíte nad 200 Kč, nebudete muset platit poštovné.

Publikováno: 01. 04. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: razítka COLOP | výroba razítka online