Látkové rolety - průkopník stínící techniky

Látkové rolety - průkopník stínící techniky

Látkové rolety byly v minulosti jedním z mála stínících systémů a popularitě se těší dodnes. Ty dnešní se však od těch, které dělaly společnost minulým generacím, výrazně liší a to nejen designem, ale i technologií. Skvělým příkladem je prémiová stínící technika, kterou nabízí firma Diamond Design.

Propustí jen tolik světla, kolik si budete přát

Bohatá kolekce vysoce kvalitních látek čítá jednoduché, ale i luxusní vzory z celého spektra barev a nachází využití v domácnostech, stejně jako veřejných prostorách. Jednoduchý a přirozený design a množství materiálů, které umožňují dosáhnout jemného zastínění i úplného zatemnění (tzv. black out efekt), z nich dělá jasnou volbu i pro ty nejnáročnější uživatele. Zmíněné „black out“ rolety doplňují vodící lišty, díky kterým do interiéru nepronikne ani jeden nepříjemný paprsek slunce. A o zvědavých pohledech kolemjdoucích to platí dvojnásob. Diamond Design nabízí látkové rolety od předních výrobců a kromě standardních barev a vzorů umožňuje i libovolný potisk. Tím ovšem možnosti individualizace nekončí – zákazníci mohou vybírat mezi různými typy spodních zátěžových lišt, které nejenže zajistí dokonalé vypnutí rolety, ale také výrazně umocní její celkový dojem.

Svěřte ovládání chytré řídící jednotce

Neméně zajímavé jsou i různé možnosti ovládání. Kromě klasiky v podobě řetízku (opět se nabízí několik designových variant) a nebo šňůrky je možno rolety motorizovat. Manipulace prostřednictvím dálkového ovládání je zdaleka nejpraktičtější a dává systému zcela nový rozměr. Chytrá řídící jednotka lze nastavit tak, aby s roletami v určený čas a den automaticky pohybovala. Užitečné je i sluneční čidlo, která dá na základě intenzity světla jednotce pokyn pro zatažení nebo vytažení. Diamond Design poskytuje kompletní služby od poradenství a prvotního návrhu s ohledem na stávající bytovou architekturu až po instalaci a případný servis. Aktuální katalog si můžete prohlédnout na webu diamonddesign.cz, ale také v některém ze čtyř showroomů.

Publikováno: 10. 05. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: diamond design | kvalitní látkové rolety | Látkové rolety