Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Látkové rolety – průkopník stínící techniky

Látkové rolety byly v minulosti jedním z mála stínících systémů a popularitě se těší dodnes. Ty dnešní se však od těch, které dělaly společnost minulým generacím, výrazně liší a to nejen designem, ale i technologií. Skvělým příkladem je prémiová stínící technika, kterou nabízí firma Diamond Design.

Propustí jen tolik světla, kolik si budete přát

Bohatá kolekce vysoce kvalitních látek čítá jednoduché, ale i luxusní vzory z celého spektra barev a nachází využití v domácnostech, stejně jako veřejných prostorách. Jednoduchý a přirozený design a množství materiálů, které umožňují dosáhnout jemného zastínění i úplného zatemnění (tzv. black out efekt), z nich dělá jasnou volbu i pro ty nejnáročnější uživatele. Zmíněné „black out“ rolety doplňují vodící lišty, díky kterým do interiéru nepronikne ani jeden nepříjemný paprsek slunce. A o zvědavých pohledech kolemjdoucích to platí dvojnásob.

Diamond Design nabízí látkové rolety od předních výrobců a kromě standardních barev a vzorů umožňuje i libovolný potisk. Tím ovšem možnosti individualizace nekončí – zákazníci mohou vybírat mezi různými typy spodních zátěžových lišt, které nejenže zajistí dokonalé vypnutí rolety, ale také výrazně umocní její celkový dojem.

Svěřte ovládání chytré řídící jednotce

Neméně zajímavé jsou i různé možnosti ovládání. Kromě klasiky v podobě řetízku (opět se nabízí několik designových variant) a nebo šňůrky je možno rolety motorizovat. Manipulace prostřednictvím dálkového ovládání je zdaleka nejpraktičtější a dává systému zcela nový rozměr. Chytrá řídící jednotka lze nastavit tak, aby s roletami v určený čas a den automaticky pohybovala. Užitečné je i sluneční čidlo, která dá na základě intenzity světla jednotce pokyn pro zatažení nebo vytažení.

Diamond Design poskytuje kompletní služby od poradenství a prvotního návrhu s ohledem na stávající bytovou architekturu až po instalaci a případný servis. Aktuální katalog si můžete prohlédnout na webu diamonddesign.cz, ale také v některém ze čtyř showroomů.