Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Suché čištění koberců je šetrné, a přesto efektivní

Trápí vás, že koberce ve vaší domácnosti nejsou tak hezké jako v době, kdy jste si je pořídili? Pokud je pravidelně vysáváte, ale nemáte čas na důkladné čištění, obraťte se na někoho, kdo se o ně postará jako o vlastní. Pražská firma MANIPO nabízí čištění koberců v Praze a okolí, a to především těch kusových – bez ohledu na rozměry a materiál.

Odborníci na čištění koberců Praha preferují tzv. suchou metodu čištění, která je šetrná k materiálu. Přesto jde o velmi efektivní způsob, jak koberec zbavit prachu, skvrn (i těch starých a hlubokých) a roztočů. S touto metodou mají mnohaleté zkušenosti a osvědčila se jim při čištění perských, orientálních i zátěžových koberců.

Suché čištění probíhá hloubkově a zanechává koberce čisté, voňavé a pěkné na pohled. Díky tomu, že po vyčištění nejsou mokré, je lze ihned používat.

Na MANIPO se často obrací také zákazníci s požadavkem na vyčištění velmi zatěžovaných a namáhaných koberců ze schodišť, chodeb, veřejných hal a míst podobného charakteru. Nedílnou součástí důkladného čištění je také ošetření proti budoucímu usazování špíny. Pracovníci na koberec aplikují speciální přípravek, který zajistí, aby proti nečistotám odolal co možná nejdéle. Čištění probíhá v čistírně, ale o odvoz se starat nemusíte.

MANIPO disponuje moderním strojovým parkem. Kombinace vysoce účinných přístrojů a vhodně zvolených prostředků přináší perfektní výsledky. Z koberců mizí i zaschlé skvrny a „stoletá“ špína. Přesto jde o metodu ohleduplnou k astmatikům a alergikům.

Specialisté na čištění koberců jsou flexibilní a zakázky realizují v co nejkratším čase. Zároveň se můžete spolehnout na příjemné ceny. Společnost MANIPO nabízí také mytí oken a výloh, údržbu veřejných ploch, hygienický servis a v neposlední řadě odhrnování sněhu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.