Lavande: Luxusní kometický salon, který musíte navštívit

Lavande: Luxusní kometický salon, který musíte navštívit

Trápí vás, že vaše pleť nevypadá jako od té modelky, která se nedávno objevila na přední straně vašeho oblíbeného časopisu? Buďte v klidu, beztak za to slečna vděčí jen zkušeným grafikům, kteří mistrně ovládají photoshop. Na druhou stranu by možná nebylo od věci absolvovat kůru, díky které budete vypadat zas o něco lépe. A nemáte-li to daleko do Prahy, rozhodně se zastavte v Salonu Lavande. Alespoň v krátkosti vám prozradíme, co vám zdejší odbornice na krásu nabídnou.

Proč právě do Lavande?

Důvodů, proč navštívit kosmetický salon Praha Lavande, je hned několik. V širokém portfoliu služeb nechybí kosmetické ošetření pleti, krku a dekoltu, standardní a luxusní ošetření pleti, čištění pleti, ošetření ultrazvukovou špachtlí, mikromasáž očního okolí či galvanická žehlička. Na své si však přijdou i mladší ročníky, které trápí pupínky – ošetření akné zahrnuje osvědčené procedury a špičkové přípravky, které vám opravdu pomohou. Chcete-li se „jich“ nadobro zbavit, nechte si poradit od profesionálů.

Chcete vypadat jako za mlada?

Ženy, které by rády vypadaly minimálně o deset let mladší, zase ocení zmíněné ošetření pleti, krku a dekoltu. Procedura se provádí najednou a pro lepší efekt vyhlazení vrásek hned v několika etapách. Výsledek stojí za to – výrazná redukce vrásek, sjednocená pleť a vypnutá pokožka. Nezapomeňte, že právě krk a dekolt nejvíce prozrazují skutečný věk, a proto byste tyto partie měla hýčkat.

Jde to i galvanickou žehličkou

Na závěr jsme si nechali další zajímavou proceduru, o které jste možná ještě neslyšela. Galvanická žehlička patří mezi nejefektivnější nástroje určené k liftingu pleti. Pracuje na bázi pozitivního i negativního proudu a gelu, který je během odpuzování napětí protlačen do pokožky. Okamžitě vás zbaví vrásek, vypne povislou pleť, zmírní otoky a kruhy pod očima. Procedura se musí pravidelně opakovat, nicméně efekt je okamžitý. Tak co vy na to? Dočetla jste článek až nakonec, nebo už jste dávno na cestě do kosmetického salonu na Praze 3? V Lavande se o vaši pleť postarají přímo královsky!

Publikováno: 07. 01. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: kosmetický salon praha 3 | luxusní kosmetický salon praha