Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Kancelář

Perfektně zařízená kancelář nemusí být drahá

Potřebujete stylově, ale zároveň levně vybavit kancelář? Vsaďte na společnost Officeoutlet s.r.o., která se již několik let zabývá vybavováním a tvorbou kanceláří použitým nábytkem. Přívlastek použitý ovšem v souvislosti s Officeoutlet nabývá úplně jiného významu…

Snižte náklady na vybavení bez kompromisů

Kancelářský nábytek musí reprezentovat, ale ceny kvalitního zařízení jsou většinou velmi vysoké a právě tehdy vám přijde vhod profesionální servis od Officeoutlet. Specialista se o vaše kancelářské prostory postará od počátečního návrhu (mimochodem zcela zdarma) až po dodávku toho nejkvalitnějšího outletového nábytku. Filosofie firmy je jasná – snížit náklady na vybavení, ale zachovat prvotřídní kvalitu. Proto vykupuje neopotřebovaný zánovní nábytek značek Vitra, Könnig, Bene, Techo a od dalších renomovaných výrobců. Průměrné stáří skladových zásob je tři roky.

Je jen na vás, zda týmu odborníků svěříte kompletní realizaci, nebo nahradíte jen část zařízení. Na Officeoutlet.cz si můžete objednat ucelené sestavy, které vašemu pracovišti propůjčí ucelenou tvář, ale také kusový bazarový nábytek. Díky suchému prostředí a pečlivému způsobu uskladnění nedochází k poškozování a snížení životnosti a nábytek vypadá je v perfektním stavu i po dlouhodobějším uskladnění. Chcete-li si ho prohlédnout na vlastní oči, můžete se na něj přijet podívat do pražského skladu, který slouží i jako showroom. Při nákupu nad 20.000,- je doprava zcela zdarma a nebudete-li chtít využít montáž, dostane se vám proškolení, jak bazarový kancelářský nábytek zkompletovat svépomocí.

Officeoutlet nabízí i výkup

Nabídka se mění a Officeoutlet neustále vykupuje nové sestavy. Pokud naopak kancelář rušíte a chcete stávající nábytek výhodně prodat, máte šanci. Stačí, když pošlete jeho fotografie na kontaktní údaje, které najdete na na webových stránkách. Do 24 hodin se vám ozve některý z pracovníků.

S Officeoutlet můžete mít prestižní, ale přesto velmi levný nábytek i vy…