Léčivé kameny jako zdroj pevného zdraví

Léčivé kameny jako zdroj pevného zdraví

O léčivé síle některých kamenů věděli už naši předci před stovkami let. Věřili, že některé dokážou odehnat zlé síly, jiné posilují mysl, další imunitu nebo chrání před nemocemi. Do jaké míry dokáže kámen ovlivnit organismus, hodně záleží na víře samotného člověka. Některé jejich účinky jsou však neoddiskutovatelné.

Léčivé kameny jako prevence a podpora zdraví

Existují desítky kamenů, kterým se připisuje léčivá síla. Mezi léčivé kameny, kterých významné schopnost nelze zpochybnit, patří šungit. Čertův kámen, jak se mu lidově říká, je přírodní černý kámen, který se vyskytuje jen na jediném místě na světě, a to na severe Ruska v Karélii. Jeho vznik není zcela objasněn, někteří vědci ho připisují silné sluneční erupci, která se udála před dvěma miliardami let. Experimenty ovšem prokázaly, že dokáže výrazně eliminovat škodlivé záření geopatogenních zón a elektromagnetického záření. Díky fullerenům, které v něm byly objeveny je šungit zcela specifický kámen s mnoha pozitivními vlastnostmi. Právě obsažené fullereny dokonce dokážou zpomalit růst nádorových buněk nebo aktivitu viru HIV.

Děrované brýle znáte?

Pro vás možná novinka, ovšem staří Číňané je znali už od 5. století před n. l. Nebyly tak sofistikované, jako ty dnešní, ovšem fungovaly na stejném principu přirozených reflexů. Děrované brýle přináší značnou úlevu všem s diagnostikovanou zrakovou vadu včetně zákalů. Vzhledem k omezenému množství světla, které do očí po nasazení brýlí proudí, se doporučuje používat je jen za dobrých světelných podmínek. Optimálně je začít 5ti minutami denně a tuto dobu postupně zvýšit na 40 minut. Děrované brýle můžete používat téměř při jakékoliv činnosti. Výjimkou jsou jen ty, při kterých potřebujete periferní vidění.

Happy pills – veselé vitamíny

Pokud jste bez šťávy a energie rychle dochází, sáhněte po Happy Pills. Smajlíci vyrobený z několika přírodních surovin nakopnou vaši centrální nervovou soustavu a zvýší odolnost vůči stresu. Pomáhají absorbovat vitamíny z potravy, potlačují únavu a probouzí bdělost. Vitamíny užívejte jednou, maximálně dvakrát denně.

Publikováno: 21. 02. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam