Letáky a vizitky mají stále smysl. Musíte jen vědět, jak na ně

Letáky a vizitky mají stále smysl. Musíte jen vědět, jak na ně

Ačkoliv se moderní marketing řeší převážně online, propagace “klasickými” způsoby, tedy v “offline” světě, má stále smysl, a někdy je dokonce mnohem efektivnější. Co byste rozhodně neměli opomíjet, jsou vizitky. Máte je vždy u sebe a jste připraveni je předat každému, kdo by mohl být vašim budoucím klientem či obchodním partnerem? Význam však mají také letáky. Jen musíte vědět, kde a komu je rozdat.

Proč se neobejdete bez vizitek?

Jsou situace, kdy je každá sekunda drahá. Protistrana nemá čas nebo chuť zaznamenat si vaše telefonní číslo, e-mail a další údaje do telefonu a mnohem lepší může být rychlé přidání vizitky se všemi potřebnými informacemi. Na tu lze navíc vytisknout i QR kód pro pozdější snadný přesun dat do chytrého zařízení. Dobře zpracovaná vizitka může být klíčem k uzavření obchodu i zajímavé spolupráce. Rozhodně byste neměli podcenit její formu, protože právě ta o vás leccos prozradí. Nezapomeňte proto na moderní design a přehlednost.

Letáky jako levná a efektivní reklama

Opravdu má smysl propagovat produkty či službu formou letáků? Jestliže je rozmístíte na vhodně zvoleném místě a předáte „cílové skupině“, může být cena za nového zákazníka velmi nízká. Výroba letáků vás může stát mnohem méně než jiné formy reklamy. Také v případě letáku je ovšem velmi důležitá vizuální podoba. Rozhodně nepodceňujte obsah sdělení a design - zda si potenciální zákazník leták ponechá, nebo ho vyhodí, rozhoduje první dojem.

Kde vám vizitky a letáky vytisknou levně?

Není důvod řešit věci složitě a nákladně. Díky odborníkům ze společnosti Výhodný TISK je výroba vizitek, letáků, ale také mnoha dalších druhů tiskovin snadná jako nikdy předtím. Tiskovinu si můžete navrhnout online, případně si ji nechat vytisknout z vlastních dat či využít možnost návrhu profi grafikem. A pak už se jen rozhodnete, zda je pro vás důležitější expresní tisk do 24 hodin, nebo velmi levná výroba do 7 dní. Více se dozvíte na www.vyhodnytisk.cz.

Publikováno: 16. 08. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: výroba letáků | výroba vizitek