Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Je čas vyměnit letní obuv za podzimní aneb ochutnejte trendy 2013

Nástup podzimu je třeba řádně oslavit, což pro ženy značí jediné – obměnit šatník a samozřejmě i botník. My dnes zůstaneme u obuvi, která by měla splňovat hned tři důležitá kritéria. Musí chodidlu poskytnout dostatečné pohodlí, dobře vypadat a být dostatečně odolná. Není nic horšího, než když jinak bezvadné boty nevydrží ani jednu sezónu a musí se na sklonku podzimu vyměnit. Ještě předtím, než se vydáte na průzkum nového zboží v některém z butiků v nejbližším obchodním centru, se s námi podívejte na aktuální nabídku internetového obchodu Obuv Comfort. Nevybrali jsme si ji náhodou – sortiment splňuje všechny zmíněné požadavky, které byste na podzimní obuv měli mít. A samozřejmě i něco navíc.

Obuv Comfort se specializuje na pánskou a dámskou obuv prestižních německých značek jako je JOSEF SIEBEL, SALAMANDER, ARA a ROMIKA. Všechny modely věrně kopírují nejnovější trendy a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, zpravidla z kůže či moderního prodyšného materiálu jako je GORETEX apod. Dámská i pánská obuv je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a je propracována do nejmenšího detailu.

A mezi jakými modely na podzim zalovit? Sortiment dámské obuvi se nese v duchu elegantních kožených lodiček s nižším podpatkem a prim hrají jejich různobarevné kombinace. A nechybí ani sportovnější modýlky – koženou vycházkovou obuv JOSEF SIEBEL využijete během každodenního nošení i při víkendovém joggingu v parku. Stélka s antibakteriální úpravou zabraňuje vzniků plísní a aktivní uhlík pohlcuje nežádoucí pachy. Samozřejmostí je anatomické tvarování a odlehčená podešev, která podporuje přirozené držení těla a snižuje celkové zatížení končetin.

Prodejce www.obuvcomfort.cz disponuje širokou škálou velikostí a s prázdnou neodejdou ani ti, kteří mají v běžné obuvi problém. Pokud si chcete boty osahat na živo, vydejte se do kamenné prodejny ve Zlíně. Kontaktní adresu, ale také tipy jak obuv vybírat a následně ošetřovat, najdete na webu. V případě značkové dámské a pánské obuvi z Obuvi Comfort rozhodně neuděláte krok vedle…