Móda

Je čas vyměnit letní obuv za podzimní aneb ochutnejte trendy 2013

Nástup podzimu je třeba řádně oslavit, což pro ženy značí jediné – obměnit šatník a samozřejmě i botník. My dnes zůstaneme u obuvi, která by měla splňovat hned tři důležitá kritéria. Musí chodidlu poskytnout dostatečné pohodlí, dobře vypadat a být dostatečně odolná. Není nic horšího, než když jinak bezvadné boty nevydrží ani jednu sezónu a musí se na sklonku podzimu vyměnit. Ještě předtím, než se vydáte na průzkum nového zboží v některém z butiků v nejbližším obchodním centru, se s námi podívejte na aktuální nabídku internetového obchodu Obuv Comfort. Nevybrali jsme si ji náhodou – sortiment splňuje všechny zmíněné požadavky, které byste na podzimní obuv měli mít. A samozřejmě i něco navíc.

Obuv Comfort se specializuje na pánskou a dámskou obuv prestižních německých značek jako je JOSEF SIEBEL, SALAMANDER, ARA a ROMIKA. Všechny modely věrně kopírují nejnovější trendy a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, zpravidla z kůže či moderního prodyšného materiálu jako je GORETEX apod. Dámská i pánská obuv je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a je propracována do nejmenšího detailu.

A mezi jakými modely na podzim zalovit? Sortiment dámské obuvi se nese v duchu elegantních kožených lodiček s nižším podpatkem a prim hrají jejich různobarevné kombinace. A nechybí ani sportovnější modýlky – koženou vycházkovou obuv JOSEF SIEBEL využijete během každodenního nošení i při víkendovém joggingu v parku. Stélka s antibakteriální úpravou zabraňuje vzniků plísní a aktivní uhlík pohlcuje nežádoucí pachy. Samozřejmostí je anatomické tvarování a odlehčená podešev, která podporuje přirozené držení těla a snižuje celkové zatížení končetin.

Prodejce www.obuvcomfort.cz disponuje širokou škálou velikostí a s prázdnou neodejdou ani ti, kteří mají v běžné obuvi problém. Pokud si chcete boty osahat na živo, vydejte se do kamenné prodejny ve Zlíně. Kontaktní adresu, ale také tipy jak obuv vybírat a následně ošetřovat, najdete na webu. V případě značkové dámské a pánské obuvi z Obuvi Comfort rozhodně neuděláte krok vedle…