Využívejte výhody privátního cestování a dopřejte si dovolenou na míru

Využívejte výhody privátního cestování a dopřejte si dovolenou na míru

Chcete si dopřát pár dní zaslouženého odpočinku, ale nedokážete se přizpůsobit pevně daným programům cestovních kanceláří? Nebo vám zkrátka nabídky nevyhovují a vyžadujete něco úplně jiného? Nebuďte mrzutí, na vině nejsou cestovní kanceláře, ale ani vy. Stejně jako není ve vaší moci přerušit práci kdykoliv se vám zamane, není ani v silách běžných cestovek nabízet klientům individuální podmínky. Ani to však neznamená, že si svou vysněnou dovolenou budete muset odepřít. Budete se však muset obrátit na někoho, kdo nabízí dovolenou na míru. Třeba na Exclusive Tours, která se úzce specializuje právě na privátní cestování.

Cestovní kancelář Exclusive Tours se od běžných cestovek liší individuálním přístupem a zprostředkuje pro vás kompletní servis od prvotní konzultace až po rezervaci vybraného hotelu. Konečné slovo však máte vy a limitovat vás nebude ani letový plán aerolinek. Nejnáročnější klienti mohou cestovat privátními letadly, na která se žádná časová omezení nevztahují.

Pokud si nevíte rady s výběrem cílové destinace, inspirujte se přímo na webu exclusivetours.cz. Mezi ty nejoblíbenější dlouhodobě patří Dubaj, Seychely, Mauricius a samozřejmě i Maledivy. A právě tento ostrovní stát na jihu Asie představuje jedno z nejlepších míst pro regeneraci a nerušený odpočinek.

Objevíte-li krásu Malediv, nebude se vám chtít zpět do západního světa

Exkluzivní dovolená MaledivyDovolená na Maledivách ve vás zanechá spoustu nezapomenutelných vzpomínek, které si budete rádi připomínat. Toužíte-li mít některou ze sněhobílých pláží jen pro sebe, ubytujte se v některém z přepychových hotelů na soukromých ostrůvcích. Tam na přeplněnou pláž plnou povykujících turistů skutečně nenarazíte a budete se moct věnovat nekonečné relaxaci, nebo naopak některé z mnoha sportovních aktivit, pro které jsou Maledivy jako stvořené.

Na Maledivách narazíte na spoustu míst, které jsou vhodné k surfování, ale také objevování podmořského světa. Nemáte-li s potápěním zkušenosti, nevadí. Ochotně vás do něj zasvětí zkušení instruktoři v rámci některého z mnoha potápěčských kurzů. Mezi nejvyhledávanější lokality patří tyrkysové laguny na ostrově Lhaviyani Atol, který se pyšní také nádhernou 3 km dlouhou pláží.

Na své si však přijdou i milovníci kultury a starobylých památek. Ty se soustředí především v hlavním městě Malé, které je zároveň nejlidnatějším (a tedy i nejživějším) městem v celém souostroví. Mezi nejzajímavější architektonické skvosty patří největší maledivská mešita The Grand Friday Mosque, která je právem považována za dominantu města. Za zmínku však stojí také prezidentský palác a expozice v národním muzeu.

Luxusní dovolená na Maledivách předčí vaše očekávání ve všech směrech a jedinou nevýhodou je fakt, že během několika dní nestihnete ani zlomek věcí, které jste si původně naplánovali :-)

Publikováno: 11. 05. 2013

Kategorie: Dovolená a cestování | Slidery

Autor: Adam