Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Jak jsem u Amond kupoval nový vůz z programu Das WeltAuto

Žádný automobil nevydrží věčně a pokud váš současný dosluhuje, budete se muset poohlédnout po novém. Ve stejné situaci byl i náš čtenář Jiří Novotný z Kladna, který nám zaslal své pozitivní zkušenosti s kladenskou společností Amond s.r.o. Ta se zabývá prodejem nových i ojetých vozů VW a Škoda, a pro ně zároveň zajišťuje komplexní servis a prodej náhradních dílů. Kromě zmíněných značek také pro vozy Audi, Seat.

Jiří Novotný: Mé zkušenosti s prodejcem Amond

Nákup nového auta jsem neplánoval, nicméně jsem trochu počítal s tím, že ho budu muset zanedlouho řešit. Můj minulý vůz (Volkswagen Golf IV. Generace) mi sloužil řadu let a měl pořádně „nalítáno“. Vzhledem k investicím, které bych musel do „golfíka“ vynaložit, jsem se nakonec rozhodl pro koupi nového vozu. Blížil se termín se pravidelné technická kontroly a do „starouše“ bych musel investovat několik desítek tisíc. Vzhledem k celkovému stavu vozidla jsem začal pátrat po novějším modelu.

Autobazarům z principu nedůvěřuji a na základě doporučení svých známých jsem se obrátil na společnost Amond, která nabízí prodej vozů Volkswagen. Nikdy v životě jsem neměl jiné než německé auto a protože mě na změny neužije, můj další vůz musel být taky VW.

Na zbrusu nový vůz jsem bohužel neměl potřebné finance a protože nerad řeším nákup úvěrem, byla moje volba jasná. Amond má v nabídce vozy z programu Das WeltAuto, tedy prověřené ojetiny v perfektním stavu. Na automobily je navíc min. roční záruka – do stáří 5 let a do 150 000 ujetých kilometrů.

Ale proč to natahovat, o programu Das WeltAuto si můžete přečíst sami. Po dlouhém uvažování jsem do role svého nového vozu pasoval Volkswagen Golf Plus 1.2 TSI (77kW). Za čtyři roky provozu (r. v. 2010) bylo na tachometru přijatelných 70 tis. km a interiér, jakožto i zbytek vozidla, byl v perfektním stavu.

Prodejce mi ochotně vysvětlil vše potřebné, vůz jsem si mohl vyzkoušet a vše proběhlo maximálně hladce. Za zmínku stojí profesionalita, rychlost a přátelský přístup, který se v dnešní době jen tak nevidí. Čeká-li vás v nejbližší době výběr nového nebo ojetého vozu (a patříte-li mezi příznivce Škodovek nebo Volkswagenů), nezapomeňte se podívat na www.amond.cz.

golf plus

 

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *