Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Pojištění

Levnější povinné ručení máte na dosah ruky. Stačí po něm sáhnout…

Také jste vždy snili o vlastním automobilu a jen co jste si svůj velký sen splnili, zkazily vám iluze náklady, které jsou s provozováním auta spjaty? Pohonné hmoty nejsou zadarmo a stejně tak ani náhradní díly. Pomyslnou třešničku na dortu tvoří povinné ručení, které se v případě některých vozů vyšplhá na nepěkné částky. A co víc, pojišťovny v poslední době výrazně podražily. Výše poplatků už dávno není na úplném dně a vypadá to, že si v budoucnu připlatíme ještě víc. Cenu povinného ručení naštěstí (na rozdíl od benzínu, nafty hmot a součástek) do jisté míry ovlivnit můžeme. Chcete za něj ušetřit i vy?

Povinné ručení nabízí poměrně mnoho pojišťoven a díky konkurenčnímu prostředí se cena pojistného v některých případech výrazně liší. Změnou pojistky tak lze ušetřit nemalé peníze, dokonce i několik tisíc korun ročně.

Pokud vás od změny pojistitele odrazuje představa mnoha hodin schůzek s obchodními zástupci jednotlivých pojišťoven, máme pro vás dobrou zprávu. Žijeme v době informačních technologií a internet už dávno neslouží jen k chatování, vyhledávání hanbatých obrázků a podobných kratochvílí. Stejně dobře si přes něj můžete porovnat pojištění vozidel a v případě zájmu pak novou pojistku uzavřít.

Vaše první kroky by měly směřovat na některý z portálů, který povinné ručení porovnání umožňuje. Mezi ty kvalitní patří například tyto:

  • www.1pojistenionline.cz
  • www.1povinneruceniporovnani.cz
  • www.1pojistenivozidel.cz

Všechny výše uvedené weby jsou velmi intuitivní a najdete na jich podrobný postup, podle kterého najdete výhodnější pojistku a projevíte-li o ní zájem, tak i uzavřete.

Podle statistik na internetu najde výhodnější povinné ručení cca 85 % a to samé platí i o nepovinném havarijním pojištění. Peníze nerostou na stromech a přechod ke konkurenční pojišťovně nezabere více než několik desítek minut. A je jen na vás, jak se svými penězi naložíte…