Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Odpusťte si moře a koupejte se ve vlastním

Také jste si při pohledu na teploměr uvědomili, jak moc máte rádi léto? Možná jste také již začali spřádat plány pro další koupací sezónu. Váháte-li nad dovolenou u moře a novým bazénem, rozhodněte se pro druhou možnost. Týden na Jadranu je sice prima, ovšem vlastní bazén si budete moct užívat celé léto. Vlastně mnohem déle – kvalitní zastřešení vám dovolí prodloužit koupání až o čtvrt roku. Otázkou tedy je, jak vybrat správný bazén.

Plastový bazén jako kompromis?

Výběr bazénu je samozřejmě otázkou volných financí. Toužíte-li po zabudovaném bazénu, připravte si několik desítek tisíc korun. V opačném případě budete muset sáhnout po levné variantě v podobě plechového nadzemního bazénu s fólií. A nebo ne?

Ideálním řešením může být plastový bazén, jehož cena je mnohem nižší než cena bazénů keramických a nerezových. Polypropylen však za svými konkurenty nijak nezaostává. Je hygienický, zdravotně nezávadný a odolá všudypřítomnému UV záření. Další výhodou je fakt, že se plastové bazény na zimu nevypouští. Odvodňuje se pouze filtrace a přívodní potrubí. Životnost se pohybuje mezi 25-30 lety, v závislosti na kvalitě zpracování. Pro skutečně kvalitní plastové bazény se obraťte na společnost Bazény Machov, která se výrobou bazénů a bazénového příslušenství zabývá již od roku 1995. Využívá pouze jakostní materiály a nabízí perfektní poměr mezi cenou a kvalitou.

Zastřešení za neodolatelnou cenu

Vraťme se však ke zmíněnému zastřešení bazénů. To sice firma nevyrábí, nicméně nabízí výrobky od tří dodavatelů a to za mnohem nižší cenu, než za jakou byste si ji byli schopni vyjednat sami. Vybrat si můžete mezi kvalitním bazénovým zastřešením od fy ALUKOV HZ, AL-LexPro a Astrix, které se liší cenou i provedením. V každém případě se jedná o efektivní způsob, jak uchovat vodu čistou a v přijatelné teplotě na mnohem delší dobu. Pro další informace a ukázku sortimentu navštivte bazenymachov.cz.