Odpusťte si moře a koupejte se ve vlastním

Také jste si při pohledu na teploměr uvědomili, jak moc máte rádi léto? Možná jste také již začali spřádat plány pro další koupací sezónu. Váháte-li nad dovolenou u moře a novým bazénem, rozhodněte se pro druhou možnost. Týden na Jadranu je sice prima, ovšem vlastní bazén si budete moct užívat celé léto. Vlastně mnohem déle – kvalitní zastřešení vám dovolí prodloužit koupání až o čtvrt roku. Otázkou tedy je, jak vybrat správný bazén.

Plastový bazén jako kompromis?

Výběr bazénu je samozřejmě otázkou volných financí. Toužíte-li po zabudovaném bazénu, připravte si několik desítek tisíc korun. V opačném případě budete muset sáhnout po levné variantě v podobě plechového nadzemního bazénu s fólií. A nebo ne?

Ideálním řešením může být plastový bazén, jehož cena je mnohem nižší než cena bazénů keramických a nerezových. Polypropylen však za svými konkurenty nijak nezaostává. Je hygienický, zdravotně nezávadný a odolá všudypřítomnému UV záření. Další výhodou je fakt, že se plastové bazény na zimu nevypouští. Odvodňuje se pouze filtrace a přívodní potrubí. Životnost se pohybuje mezi 25-30 lety, v závislosti na kvalitě zpracování. Pro skutečně kvalitní plastové bazény se obraťte na společnost Bazény Machov, která se výrobou bazénů a bazénového příslušenství zabývá již od roku 1995. Využívá pouze jakostní materiály a nabízí perfektní poměr mezi cenou a kvalitou.

Zastřešení za neodolatelnou cenu

Vraťme se však ke zmíněnému zastřešení bazénů. To sice firma nevyrábí, nicméně nabízí výrobky od tří dodavatelů a to za mnohem nižší cenu, než za jakou byste si ji byli schopni vyjednat sami. Vybrat si můžete mezi kvalitním bazénovým zastřešením od fy ALUKOV HZ, AL-LexPro a Astrix, které se liší cenou i provedením. V každém případě se jedná o efektivní způsob, jak uchovat vodu čistou a v přijatelné teplotě na mnohem delší dobu. Pro další informace a ukázku sortimentu navštivte bazenymachov.cz.