Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

LIFTEC CZ – odborník na průmyslové značení

Hledáte spolehlivého dodavatele průmyslového značení? Obraťte se na společnost LIFTEC CZ a a ušetříte si spoustu starostí. Firma působí na českém trhu jíž přes 20 let, což je dostatečně dlouhá doba nato, aby se dostala mezi absolutní špičku ve svém oboru. Původně se věnovala výhradně dovozu, prodeji a servisu zařízení MARSH a VIDEOJET, postupně však do svého sortimentu zahrnula i kontaktní a bezkontaktní zařízení dalších renomovaných evropských výrobců, jako je Tiflex, EBS, Couth, Electrox a KBA-Metronic.

Komplexní nabídka pro každé průmyslové odvětví

Nároky na průmyslové značení jsou rok od roku vyšší a LIFTTEC CZ proto neustále rozšiřuje nabídku produktů. V portfoliu najdete i technologii bezkontaktního inkoustového značení (Inkjet a DOD) a přístroje pro značení laserem (YAG, CO2, vlákno). Samozřejmostí jsou i klasické kontaktní technologie na bázi termotransferu a mikroúderu, pneumatické razítko či horká ražba. Díky komplexností nabízených technologií je zajištěna vhodná volba systému pro všechna průmyslová odvětví. Obrátíte-li se na LIFTEC CZ, budete se moct spolehnout na velmi výhodné cenové podmínky. Ty je schopen prodejce zajistit díky přímému kontaktu na výrobce. O kvalitách služeb svědčí i spolupráce s velkými českými i nadnárodními společnostmi a to z automobilového, elektrotechnického, stavebního, dřevozpracujícího a potravinářského průmyslu.

Služby a dostupnost

LIFTEC CZ nabízí zakázkové značení laserem nebo ink-jetovými tiskárnami, které najde využití u firem, pro které je pořízení vlastních technologií neekonomické. V případě zájmu můžete využít i krátkodobý či dlouhodobý pronájem a full servis (outsourcing, nebo operativní leasing). Služby zahrnují i pravidelné servisní prohlídky, běžné opravy a repase starších strojů. Spokojeni budou i ti, kteří mají zájem o starší použitý stroj za dobrou cenu.

Centrální sklady a sídlo společnosti najdete v Praze, servisní a obchodní střediska pak rovnoměrně po celém území ČR. Další informace získáte na liftec.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *