LIFTEC CZ - odborník na průmyslové značení

LIFTEC CZ - odborník na průmyslové značení

Hledáte spolehlivého dodavatele průmyslového značení? Obraťte se na společnost LIFTEC CZ a a ušetříte si spoustu starostí. Firma působí na českém trhu jíž přes 20 let, což je dostatečně dlouhá doba nato, aby se dostala mezi absolutní špičku ve svém oboru. Původně se věnovala výhradně dovozu, prodeji a servisu zařízení MARSH a VIDEOJET, postupně však do svého sortimentu zahrnula i kontaktní a bezkontaktní zařízení dalších renomovaných evropských výrobců, jako je Tiflex, EBS, Couth, Electrox a KBA-Metronic.

Komplexní nabídka pro každé průmyslové odvětví

Nároky na průmyslové značení jsou rok od roku vyšší a LIFTTEC CZ proto neustále rozšiřuje nabídku produktů. V portfoliu najdete i technologii bezkontaktního inkoustového značení (Inkjet a DOD) a přístroje pro značení laserem (YAG, CO2, vlákno). Samozřejmostí jsou i klasické kontaktní technologie na bázi termotransferu a mikroúderu, pneumatické razítko či horká ražba. Díky komplexností nabízených technologií je zajištěna vhodná volba systému pro všechna průmyslová odvětví. Obrátíte-li se na LIFTEC CZ, budete se moct spolehnout na velmi výhodné cenové podmínky. Ty je schopen prodejce zajistit díky přímému kontaktu na výrobce. O kvalitách služeb svědčí i spolupráce s velkými českými i nadnárodními společnostmi a to z automobilového, elektrotechnického, stavebního, dřevozpracujícího a potravinářského průmyslu.

Služby a dostupnost

LIFTEC CZ nabízí zakázkové značení laserem nebo ink-jetovými tiskárnami, které najde využití u firem, pro které je pořízení vlastních technologií neekonomické. V případě zájmu můžete využít i krátkodobý či dlouhodobý pronájem a full servis (outsourcing, nebo operativní leasing). Služby zahrnují i pravidelné servisní prohlídky, běžné opravy a repase starších strojů. Spokojeni budou i ti, kteří mají zájem o starší použitý stroj za dobrou cenu.

Centrální sklady a sídlo společnosti najdete v Praze, servisní a obchodní střediska pak rovnoměrně po celém území ČR. Další informace získáte na liftec.cz.

Publikováno: 15. 10. 2012

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: inkjet | průmyslové značení | značení laserem