Expresní kurýrní služba povážlivě konkuruje pomalé České poště

Expresní kurýrní služba povážlivě konkuruje pomalé České poště

Stále zpomalující a zdražující služby České pošty nahrávají konkurenčním privátním subjektům, aby zastoupily místo pošťáků. Není na tom nic těžkého. Listovní zásilky a cenná psaní expresní kurýrní služba Praha doručí k adresátům dříve než včas. Prakticky tento termín označuje časové rozmezí doručení během dne podání, nejpozději následujícího dne.

Dopisnice zasílané ve standardním režimu dorazí do nejvzdálenějších destinací světa do 72 hodin

Podívejme se podrobně, jak doručování funguje v nejběžnějším režimu Standard. Zásilky se přebírají v zákaznickém centru v Praze a časové limity doručování jsou následující. Pokud podáte listiny v pracovní den, počítejte, že po České republice budou doručeny do osmnácti hodin od podání, do Bratislavy a dalších vybraných míst do třiadvaceti hodin. Ostatní adresáti na Slovensku se můžou na dopisy těšit do 48 hodin od jejich podání v Praze. Dopisnice směřující do Londýna a některých míst v Anglii jsou doručeny do 24 hodin, do zbytku Anglie pak do osmačtyřiceti hodin. Vybrané destinace ve světě jsou zásobeny zásilkami z Prahy do 24 hodin, vzdálené končiny do bezkonkurenčních 48-72 hodin. Tyto možnosti bývají velmi často využívány pro co nejrychlejší doručení potřebných dokumentů pro obchodníky, ale i například cestovatele v nouzi. Během víkendů, svátků a dnů pracovního klidu se počítá lhůta doručení až během pracovních dní.

Expresní zásilky doručeny ve stejný den jejich podání

Bezkonkurenční službou, které nemůže konkurovat téměř žádný listonoš, je expresní kurýrní služba Praha - Expres ČR. Jestliže se zásilka dostane do zákaznického centra v Praze do 10 hodin dopoledne (během pracovních dní), bude při využití Expres ČR odeslána do vybraných destinací ještě týž den. Což se určitě vyplatí při zpožděném podání daňového přiznání či odevzdání důležitých dokumentů „na poslední chvíli“. Expresní kurýrní služba Praha může díky své bleskurychlosti zachránit platby penále za zpožděné odevzdání nebo doručení důležitých listin. Zmíněný servis zajišťuje doručení také na Slovensko v týž den, pokud bude zásilka odevzdána v Praze do 10, nebo v Brně do 12 hodin. Expresní doručování funguje i o víkendech za předpokladu, že budou listiny na pražské pobočce v pátek do 18 hodin. Bonusem kurýrní služby je systém Direct servis, jenž obstarává individuální doručení zásilky speciálním kurýrem, který má na starosti pouze tuto konkrétní zakázku.

Publikováno: 24. 02. 2017

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: expres kurýr praha | expresní kurýrní služba praha | in time kurýr