Dostupná půjčka i pro začínající podnikatele: Kde ji seženete bez podvodu?

Dostupná půjčka i pro začínající podnikatele: Kde ji seženete bez podvodu?

Podnikatelům a živnostníkům svítá na lepší časy. Ještě relativně nedávno byly jejich šance na výhodný úvěr malé, ale nyní si mohou půjčit řádově stovky tisíc i miliony korun, aniž by museli projít náročným administrativním procesem. Patříte-li do této cílové skupiny i vy a potřebujete finanční injekci pro start, rozvoj nebo záchranu podnikání, pak jsou následující řádky určeny právě vám.

Na bankovní úvěry pro podnikatele dosáhne jen hrstka žadatelů

Banky jsou vůči podnikatelům značně nedůvěřivé. Začínající byznysmani mají nárok pouze na nepříliš vysoký kontokorent. Předpokladem pro získání vyšších částek bývá minimálně dvouletá historie, dosažení určitého obratu nebo ručení nemovitým majetkem. Proces vyřizování je časově náročný a složitý. Kvalitní nebankovní úvěry pro podnikatele jsou v tomto ohledu mnohem přívětivější.

Když to nejde v bance, zkuste to v nebankovním sektoru

Nastartovat nebo posunout podnikání na vyšší úroveň vyžaduje investice. Když podnikatel nepochodí u bankovních věřitelů, stále má šanci na nebankovní půjčky pro živnostníky a podnikatele. Nebankovní společnosti nabízí zajímavé a velmi dostupné úvěry. V nebankovní sféře bohužel působí také řada podvodníků, jejichž jediným cílem je připravit klienty o nemovitost. Chcete-li se těmto subjektům vyhnout, zaměřte se na renomované nebankovní společnosti s dlouholetou historií a pozitivními referencemi. Jako příklad uvedeme aktuální nabídku známého poskytovatele ACEMA CREDIT.

Co byste měli vědět o ACEMA CREDIT?

ACEMA CREDIT je zavedená nebankovní společnost, která ve svém oboru působí již 12 let. Sídlí v Praze a nabízí klientům široké spektrum půjček, mezi kterými nechybí ani půjčky pro živnostníky a podnikatele. V roce 2012 společnost posílila vstupem zahraničního investora, což vedlo k úpravě produktů ve prospěch žadatelů. ACEMA CREDIT je stabilní společnost, kterou Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů vyhodnotilo jako vítěze velkého testu nebankovních úvěrů. V žádném případě se tedy nejedná o podvod – všechny smlouvy a podmínky podnikatelských půjček jsou nastaveny tak, aby byly maximálně přehledné. pujcka-na-podnikani

Charakteristika nebankovní podnikatelské půjčky od ACEMA CREDIT

ACEMA CREDIT cílí především na na podnikatele, živnostníky a malé firmy. Úvěrový rámec nebankovních půjček se pohybuje od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč a za určitých podmínek lze získat peníze i bez nutnosti ručení nemovitostí. Peníze lze získat také oproti movitému a finančnímu majetku. V rámci další nabídky - ACEMA Business Finance 2015 - získáte peníze pro rozvoj, rozšíření nebo záchranu podnikání. Vyřizování podnikatelské půjčky bez registru je mnohem příjemnější než v bance a obejde se bez obvyklých obstrukcí. Zpracování žádosti je velmi rychlé a budete potřebovat jen minimum dokladů. Obvyklá délka vyřízení je cca 2 dny. Tento produkt je alternativou k bankovnímu podnikatelskému kontokorentu.

ACEMA CREDIT jde příkladem ostatním nebankovním společnostem

Najít v nebankovním sektoru společnost, která opravdu půjčí i začínajícímu podnikateli, je mnohem složitější, než se na první pohled jeví. Většina poskytovatelů sice slibuje rychlé a snadné vyřízení, nicméně v praxi jsou takové nabídky podmíněny astronomickými úroky a spoustou „zádrhelů“ ve smluvních podmínkách. Přístup společnosti ACEMA CREDIT je diametrálně odlišný. Jen málokterá nebankovní půjčka pro podnikatele nabízí tak transparentní podmínky. Na webových stránkách (www.acema.cz) najdete veškeré podklady a dokumenty (smlouva o úvěru, obchodní podmínky, vzory žádostí, etický kodex...), které byste si měli důkladně přečíst před uzavřením jakéhokoliv úvěru. Proč riskovat, když máte na dosah ruky kvalitní půjčku, která v mnoha ohledech směle konkuruje běžným bankovním úvěrům pro podnikatele?

Publikováno: 04. 06. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam