Nevíte, kam s odpadem?

Nevíte, kam s odpadem?

Léto se nese nejen ve znamení dovolených a relaxace u bazénu, ale také údržby zahrady, rekonstrukce, stavebních prací a dalšího zvelebování bydlení. Všechny činnosti přitom mají něco společného – po úspěšném dokončení musíme vyřešit odvoz odpadu. A ať už jde o bioodpad, suť, kovy nebo pasty, vždy se jich musíme zbavit v souladu s platnou legislativou a to nejen kvůli případné pokuty, ale především kvůli sobě samým. Třídění odpadu je v dnešní době důležité jako nikdy předtím a o tom, že se vyplatí, svědčí následující příklad. Věděli jste, že 50 kg sběrového papíru nahradí jeden strom dlouhý 8 m o průměru 14 mm? Jedna tuna recyklovaného papíru pak ušetří více než 1 800 kg dřeva a 109 litrů čisté vody. Ještě pochybujete o tom, že je třídění odpadu zbytečné?

Mohli bychom uvést spoustu dalších příkladů, ale necháme si je pro další článek. Naopak vám prozradíme, na koho se obrátit v případě likvidace odpadu Praha.

Společnost PAPKOV s.r.o. je českou pobočkou dánské společnosti Marius Pedersen a.s., která je součástí nadnárodní skupiny VEOLIA. Ta působí ve více než 40 zemích světa a díky mnohaletým zkušenostem patří mezi přední subjekty, které se pohybují v oboru odpadového hospodářství.

Záběr firmy PAPKOV je skutečně široký. Mezi primární činnost patří svoz odpadu Praha – zajišťuje sběr, svoz i následnou likvidaci. Můžete se však na ni obrátit také s požadavkem sběru a svozu bioodpadu, gastroodpadu, kovového odpadu, likvidace černé skládky nebo prodeje a výkupu druhotných surovin. PAPKOV poskytuje služby fyzickým osobám, firmám, ale také městům a obcím. Součástí portfolia služeb je také údržba a opravy veřejných komunikací, údržba veřejného osvětlení a zeleně.

Společnost PAPKOV má k dispozici vlastní technologie, které umožňují efektivní úpravu, zpracování i využití odpadů. Díky modernímu technickému vybavení je schopna zajistit odvoz odpadu Praha a jeho likvidaci bez nežádoucích vedlejších efektů. Svou činnost provádí efektivně a šetrně, s ohledem na životní prostředí.

PAPKOV si zakládá na individuálnímu přístupu k zákazníkům a vyškolení specialisté jsou vždy připraveni navrhnout co nejjednodušší řešení, které je přijatelné pro obě strany. Další důležité informace najdete na webu www.mariuspedersen.cz.

Publikováno: 18. 07. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: likvidace odpadu Praha | odvoz odpadu Praha | svoz odpadu Praha