Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Nevíte, kam s odpadem?

Léto se nese nejen ve znamení dovolených a relaxace u bazénu, ale také údržby zahrady, rekonstrukce, stavebních prací a dalšího zvelebování bydlení. Všechny činnosti přitom mají něco společného – po úspěšném dokončení musíme vyřešit odvoz odpadu. A ať už jde o bioodpad, suť, kovy nebo pasty, vždy se jich musíme zbavit v souladu s platnou legislativou a to nejen kvůli případné pokuty, ale především kvůli sobě samým. Třídění odpadu je v dnešní době důležité jako nikdy předtím a o tom, že se vyplatí, svědčí následující příklad. Věděli jste, že 50 kg sběrového papíru nahradí jeden strom dlouhý 8 m o průměru 14 mm? Jedna tuna recyklovaného papíru pak ušetří více než 1 800 kg dřeva a 109 litrů čisté vody. Ještě pochybujete o tom, že je třídění odpadu zbytečné?

Mohli bychom uvést spoustu dalších příkladů, ale necháme si je pro další článek. Naopak vám prozradíme, na koho se obrátit v případě likvidace odpadu Praha.

Společnost PAPKOV s.r.o. je českou pobočkou dánské společnosti Marius Pedersen a.s., která je součástí nadnárodní skupiny VEOLIA. Ta působí ve více než 40 zemích světa a díky mnohaletým zkušenostem patří mezi přední subjekty, které se pohybují v oboru odpadového hospodářství.

Záběr firmy PAPKOV je skutečně široký. Mezi primární činnost patří svoz odpadu Praha – zajišťuje sběr, svoz i následnou likvidaci. Můžete se však na ni obrátit také s požadavkem sběru a svozu bioodpadu, gastroodpadu, kovového odpadu, likvidace černé skládky nebo prodeje a výkupu druhotných surovin. PAPKOV poskytuje služby fyzickým osobám, firmám, ale také městům a obcím. Součástí portfolia služeb je také údržba a opravy veřejných komunikací, údržba veřejného osvětlení a zeleně.

Společnost PAPKOV má k dispozici vlastní technologie, které umožňují efektivní úpravu, zpracování i využití odpadů. Díky modernímu technickému vybavení je schopna zajistit odvoz odpadu Praha a jeho likvidaci bez nežádoucích vedlejších efektů. Svou činnost provádí efektivně a šetrně, s ohledem na životní prostředí.

PAPKOV si zakládá na individuálnímu přístupu k zákazníkům a vyškolení specialisté jsou vždy připraveni navrhnout co nejjednodušší řešení, které je přijatelné pro obě strany. Další důležité informace najdete na webu www.mariuspedersen.cz.