Luxusní osvětlení s tradicí

Luxusní osvětlení s tradicí

Rozhodli jste se, že si vylepšíte bydlení a pustili jste se do nákupu nového zařízení? Luxusní sedací souprava a televize o úhlopříčce nejméně jeden kilometr jsou sice důležité, ale skutečnou pozornost byste měli věnovat něčemu úplně jinému – opomíjenému a přitom velmi důležitému prvku, který má podstatný vliv na charakter celého bydlení – osvětlení. Chcete-li, aby bylo vaše bidýlko opravdu útulné, zohledněte nejen samotný vzhled svítidel, ale především intenzitu světla a typ zdroje. Pokud si dáte na výběru osvětlení záležet, proměníte i ty nejtemnější kouty na harmonická zákoutí a bude se vám bydlet tak nějak příjemněji.

KOLARZ KAAL je svítidel KRÁL

Osvětlení samozřejmě podléhá moderním trendům a pokud vám doma svítí třicet let starý lustr, pravděpodobně byste ho měli rychle poslat do věčných lovišť. Lustry do obýváku jsou vůbec nejdůležitějším zdrojem světla a často i dominantou celého interiéru. Toužíte-li po skutečně kvalitním a precizně vyrobeném kousku, určitě vás bude zajímat aktuální nabídka rakouského výrobce KOLARZ GmbH. Nic vám to neříká? Přesto se však jedná o jednoho z leaderů tohoto segmentu, který osvětlení interiéru vyrábí již 90 let. Stropní a nástěnná svítidla, ale také stojací lampy zpříjemňují domácnosti ve více než 50 zemích světa a u nás je distribuuje dceřiná společnost KOLARZ KAAL PRAGUE s.r.o.

Vyberte si z několika tisíc svítidel nebo si nechte vyrobit vlastní řešení

Aktuálně si můžete vybrat mezi 3 500 modely svítidel a osvětlení interiéru (nepřehlédněte stylové lustry do ložnice a lustry do kuchyně) i exteriéru (křišťálová venkovní svítidla skutečně nemají chybu), nebo si nechat vyrobit individuální řešení na míru. O kvalitách svítidel se můžete přesvědčit na vlastní oči v rozsáhlé galerii přímo na webu svitidla-osvetleni-kaal.cz. Nechybí zde ani spousta cenných rad ohledně výběru vhodného svítidla a instalace.