Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

Potřebujete pracovní plošinu?

Pracovní plošina je nezbytným pomocníkem, bez kterého by byla práce v těžce dostupných místech velmi problematická. Pokud se bez ní neobejdete ani vy, pravděpodobně vám přijde vhod nabídka firmy Miroslava Rybáčka, která má v oboru letité zkušenosti. Servisem pojízdných plošin se zabývá již od roku 1991 a to v rámci celé republiky. Poptávka po pojízdném servisu byla brzy rozšířena i o další služby v podobě pronájmu, který využívají zejména společnosti zabývající se výstavbou a údržbou výrobních a skladových hal a obchodních center. Plošiny však nachází využití také v rámci opravy a údržby větších strojů a strojních celků.

Nevyužili byste plošinu každý den? Půjčte si ji!

Pro ty, kteří plošiny využívají zřídkakdy, je pronájem ideální variantou. Pořízení nových strojů je poměrně nákladné a s ohledem na frekvenci využití byl nemuselo být rentabilní. Firma Rybáček pronajímá hned několik variant zařízení, mezi kterými nechybí samohybné nůžkové a kloubovoteleskopické plošiny, přívěsy a plošiny pro práci v těsných prostorách.

Nové i bazarové plošiny za skvělé ceny

Pro ty ostatní, kteří se bez vlastního zařízení zkrátka neobejdou, je připravena široká nabídka nových, ale i bazarových plošin, mezi kterými nechybí ani plošiny na automobilovém podvozku (do, i nad 3,5 t) nebo hasičské plošiny. Samozřejmostí je perfektní technický stav a velmi přívětivé ceny. Kompletní nabídku, včetně technických specifikací, si můžete prohlédnout přímo na webu plosiny-rybacek.cz.