Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Potřebujete pracovní plošinu?

Pracovní plošina je nezbytným pomocníkem, bez kterého by byla práce v těžce dostupných místech velmi problematická. Pokud se bez ní neobejdete ani vy, pravděpodobně vám přijde vhod nabídka firmy Miroslava Rybáčka, která má v oboru letité zkušenosti. Servisem pojízdných plošin se zabývá již od roku 1991 a to v rámci celé republiky. Poptávka po pojízdném servisu byla brzy rozšířena i o další služby v podobě pronájmu, který využívají zejména společnosti zabývající se výstavbou a údržbou výrobních a skladových hal a obchodních center. Plošiny však nachází využití také v rámci opravy a údržby větších strojů a strojních celků.

Nevyužili byste plošinu každý den? Půjčte si ji!

Pro ty, kteří plošiny využívají zřídkakdy, je pronájem ideální variantou. Pořízení nových strojů je poměrně nákladné a s ohledem na frekvenci využití byl nemuselo být rentabilní. Firma Rybáček pronajímá hned několik variant zařízení, mezi kterými nechybí samohybné nůžkové a kloubovoteleskopické plošiny, přívěsy a plošiny pro práci v těsných prostorách.

Nové i bazarové plošiny za skvělé ceny

Pro ty ostatní, kteří se bez vlastního zařízení zkrátka neobejdou, je připravena široká nabídka nových, ale i bazarových plošin, mezi kterými nechybí ani plošiny na automobilovém podvozku (do, i nad 3,5 t) nebo hasičské plošiny. Samozřejmostí je perfektní technický stav a velmi přívětivé ceny. Kompletní nabídku, včetně technických specifikací, si můžete prohlédnout přímo na webu plosiny-rybacek.cz.