Magnetické kuličky NEOCUBE: Jedinečná hračka - hlavolam

Magnetické kuličky NEOCUBE: Jedinečná hračka - hlavolam

Máte za to, že v dnešní době digitálních technologií nemůžete děti potěšit NORMÁLNÍ hračkou? Smutnou pravdou je, že mladá generace tráví spoustu času před obrazovkami a jen málokdy se nadchne pro něco jiného. Dobrá zpráva je, že se najde pár výjimek, které dokáží strhnout pozornost na velmi dlouhou dobu. Nebudeme chodit kolem horké kaše, naprosto revoluční hračka nese název NEOCUBE a my vám prozradíme, proč si ji vaše děti zamilují.

Magnetické kuličky - to může někoho zabavit?!

Originální NEOCUBE je kostka, která se skládá z 216-ti neodymových magnetů. Ty mají podobu kuliček o průměru5 mm. Co je na této kombinaci hračky a hlavolamu tak úžasného? Třeba to, že ze supersilných magnetů postavíte jakýkoliv prostorový objekt. NEOCUBE 5mm se vám okamžitě dostanou pod kůži. Jakmile zjistíte, na jakém principu fungují, propadnete kuličkovému šílenství. Což je důvod, proč si pořídit více stavebnic. Nechcete přece, aby vás děti obvinily ze zadržování jejich vlastních hraček? Vraťme se k tomu podstatnému. Magnetické kuličky NEOCUBE jsou vhodné pro děti od 7 let a stejně dobře se s nimi zabaví i dospělý. Tato skvělá pomůcka rozvíjí fantazii, prostorovou představivost a jemnou motoriku rukou. Proto se často používá jako antistresová (paradoxně vás někdy dokáže pořádně naštvat :-)) nebo rehabilitační pomůcka. Jen málokterá hračka je tak mocná jako magnetické kuličky NEOCUBE. Jako magnet (a to doslova!) přitáhnou pozornost celé rodiny a jen tak ji nepustí. Fascinující zábava vám „sežere“ spoustu hodin...

Nejlepší je originál. Kde ho seženete?

Vzhledem k tomu, že se na trhu objevilo mnoho padělků, doporučujeme originální magnetické kuličky NEOCUBE v e-shopu magnetickysvet.cz. Prodejce nabízí kuličky ve standardní stříbrném provedení, ale také stylové kuličky ve zlaté a černé barvě. Kromě originálních balení si lze dokoupit i náhradní kuličky.

Publikováno: 19. 04. 2016

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: magnetické kuličky neocube