Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Maturitu už máte. A co dál?

Úspěšně jste zdolali maturitní zkoušku, ale nedostali se na vysokou školu? Nemusíte zoufat, vysokoškolské vzdělání je sice důležité, ale ne nepostradatelné. Na trhu práce se uplatíte i bez něj, tedy ovšem v případě, že svému budoucímu šéfovi nabídnete něco skutečně zajímavého. A co může být z pohledu zaměstnavatele atraktivnější, než mít pod sebou člověka, který umí velmi dobře cizí jazyk? Bez znalosti cizí řeči se v dnešní době neobejdete a budete-li ji zvládat perfektně, budete se moct vydat za prací i do zahraničí. Pokud jste ve škole během hodin angličtiny, či jiného jazyka, spali, nezoufejte. Stačí se přihlásit na pomaturitní studium a znalosti si oprášit.

Důležité je nezahálet

Chystáte-li se napřesrok přijímací zkoušky na VŠ zopakovat a zároveň se vám ještě nechce do koloběhu pracovního procesu, věnujte volno studiu. Je to právě čas, kterého budete mít spoustu a je jen na vás, zda ho „proflákáte“, nebo naopak investujete do činnosti, kterou následně bohatě zúročíte. Pomaturitní studium je plnohodnotnou formou studia a pokud jste poprvé maturovali v roce 2012, neztratíte status studenta a tedy i veškeré výhody s ním svázané. Zdravotní a sociální pojištění za vás zaplatí stát, budete mít nárok na příspěvky a úlevy na daních a budete moct využívat populární studentskou kartu ISIC. Otázkou tedy je, které kurzy opravdu stojí za to.

Jazyková škola IJV

Hledáte-li skutečně kvalitní výuku cizích jazyků, měly by vaše kroky směřovat do Institutu jazykového vzdělávání. Jazyková škola nabízí intenzivní výuku dvaceti světových jazyků. Nejžádanější je samozřejmě angličtina, jejíž výuka probíhá 4 hodiny každý den. Vybrat si můžete mezi dopoledním a odpoledním studiem, které probíhá v moderních učebnách v centru Prahy. Po absolvování kurzu budete schopni složit mezinárodní zkoušky KET, PET, FCE nebo CAE. Velkým lákadlem je i bezkonkurenční cena, kterou si můžete rozložit do splátek. Tak na co ještě čekáte? Let’s learn English. Right now!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *