Hamr na Jezeře - pozemky na prodej

Hamr na Jezeře - pozemky na prodej

Hledáte perfektní místo pro bydlení či rekreaci? Pokud byste si rádi postavili vysněný dům, máme pro vás skvělý tip. V lokalitě Hamerského Jezera společnost VELINVEST zprostředkovává prodej pozemků a domů. Pod názvem Riviéra Hamr je nyní k mání 36 kompletně dokončených stavebních pozemků s hotovými inženýrskými sítěmi a dopravní infrastrukturou. Projekt na Jezeře" href="http://www.rivierahamr.cz">Hamr na Jezeře si za své kvality získal ocenění Realitní projekt roku 2015 Libereckého Kraje. Podrobnosti se dočtete v následujících řádcích.

6 typů dřevostaveb

Vizí investora je poskytnout místo pro velmi kvalitní bydlení nebo rekreaci. Pozemky se nachází v bezprostřední blízkosti jezera, v jedinečné přírodní krajině a přitom jen hodinu cesty od Prahy. Pro lepší představu byly postaveny dva vzorové domy. Developer zájemcům nabízí 6 typů dřevostaveb v různých úrovních provedení. Jedná se o energeticky nenáročné stavby, ve kterých lze bydlet celoročně. Pokud si z nabídky typových domů nevyberete, samozřejmě si můžete postavit dům podle svých představ.

Krajina zaslíbená aktivnímu odpočinku v přírodě

Vraťme se k charakteristice lokality. Riviéra Hamr se nachází v Podralsku, které je známé pro jedinečné panoráma vápencových skal, borovicových lesů a meandrů řeky Ploučnice. Navzdory tomu jde o turisticky příliš nepolíbenou oblast, což pro budoucí rezidenty znamená dostatek klidu pro relaxaci. Riviéra Hamr je blízko Lužických a Jizerských hor, ale poměrně rychle se lze dostat také za hranice do Německa, kde je množství historických pamětihodností. Pro výhodné nákupy kvalitních potravin je jako stvořené blízké město Zittau. V rámci volnočasových aktivit je okolí pozemků vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku a jízdu na koni. Řeka Ploučnice vybízí ke kanoingu i k adrenalinovým záležitostem jako je waterboard nebo vodní lyže. Na své si přijdou také rybáři – stačí vyjít z domu a přesunout se pár metrů směrem k Hamerskému jezeru... Pokud vás pozemky Hamr zaujaly, přečtěte si o nich více informací na www.rivierahamr.cz.

Publikováno: 15. 04. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: hamerské jezero | pozemky hamr | riviéra hamr