Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Hamr na Jezeře – pozemky na prodej

Hledáte perfektní místo pro bydlení či rekreaci? Pokud byste si rádi postavili vysněný dům, máme pro vás skvělý tip. V lokalitě Hamerského Jezera společnost VELINVEST zprostředkovává prodej pozemků a domů. Pod názvem Riviéra Hamr je nyní k mání 36 kompletně dokončených stavebních pozemků s hotovými inženýrskými sítěmi a dopravní infrastrukturou. Projekt Hamr na Jezeře si za své kvality získal ocenění Realitní projekt roku 2015 Libereckého Kraje. Podrobnosti se dočtete v následujících řádcích.

6 typů dřevostaveb

Vizí investora je poskytnout místo pro velmi kvalitní bydlení nebo rekreaci. Pozemky se nachází v bezprostřední blízkosti jezera, v jedinečné přírodní krajině a přitom jen hodinu cesty od Prahy. Pro lepší představu byly postaveny dva vzorové domy. Developer zájemcům nabízí 6 typů dřevostaveb v různých úrovních provedení. Jedná se o energeticky nenáročné stavby, ve kterých lze bydlet celoročně. Pokud si z nabídky typových domů nevyberete, samozřejmě si můžete postavit dům podle svých představ.

Krajina zaslíbená aktivnímu odpočinku v přírodě

Vraťme se k charakteristice lokality. Riviéra Hamr se nachází v Podralsku, které je známé pro jedinečné panoráma vápencových skal, borovicových lesů a meandrů řeky Ploučnice. Navzdory tomu jde o turisticky příliš nepolíbenou oblast, což pro budoucí rezidenty znamená dostatek klidu pro relaxaci.

Riviéra Hamr je blízko Lužických a Jizerských hor, ale poměrně rychle se lze dostat také za hranice do Německa, kde je množství historických pamětihodností. Pro výhodné nákupy kvalitních potravin je jako stvořené blízké město Zittau.

V rámci volnočasových aktivit je okolí pozemků vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku a jízdu na koni. Řeka Ploučnice vybízí ke kanoingu i k adrenalinovým záležitostem jako je waterboard nebo vodní lyže. Na své si přijdou také rybáři – stačí vyjít z domu a přesunout se pár metrů směrem k Hamerskému jezeru…

Pokud vás pozemky Hamr zaujaly, přečtěte si o nich více informací na www.rivierahamr.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.