Maxitherm: Nátěr, díky kterému ušetříte za teplo a nadobro se zbavíte plísní v interiéru

Trápí vás vysoké účty za teplo a zároveň svádíte nerovný boj s plísní, která vám decimuje zdivo i zdraví? Nepropadejte panice, vaše problémy hravě vyřeší jeden (ne)obyčejný nátěr. Maxitherm je termoizolační barva s antikondenzačním účinkem, což v praxi znamená, že disponuje optimálními vlastnostmi pro snížení nákladů na vytápění a eliminaci plísní. V podstatě jde o nejefektivnější a přitom nejlevnější způsob, jak s danými problémy vypořádat. Zajímají vás podrobnosti? Máte je mít!

Jak vás může nátěr zbavit plísní a udržet tepelnou pohodu?

Protiplísňový termoizolační nátěr Maxitherm nepatří mezi horké novinky. Naopak je na trhu poměrně dlouho a ti, co jej vyzkoušeli, na něj nedají dopustit. Hlavní složkou nátěru jsou mikroskopické sklo-keramické kuličky s dutým a vakuovaným obsahem. Díky sklokeramickému povrchu výborně odráží teplo a vakuum uvnitř skvěle izoluje. V praxi se Maxitherm využívá k nátěru vnějších fasád i interiérů. Uvnitř bytů se natírají obvodové zdi, přes které uniká nejvíce tepla. Nátěr zabraňuje tvorbě tepelných mostů, což vyvolává i druhotný efekt – eliminaci plísní.

Maxitherm vám ušetří spoustu peněz i starostí

Nesnažte se zbavit plísní fungicidními přípravky nebo přípravky na bázi chlóru, je to zbytečná námaha. Ty totiž působí jen na povrchu zdiva, tedy dočasně. Maxiterm vyřeší vaše potíže nadobro a ve finále i mnohem levněji, protože nebudete nuceni neustále opakovat aplikaci krátkodobě účinkujících přípravků. Kromě tepelné izolace a antikondenzačních účinků stojí za zmínku také ochrana fasád budov před povětrnostními vlivy. Termoizolační barva Maxitherm prodlužuje životnost fasády, je otěruvzdorná, prodyšná a omyvatelná. Potěší vás i snadná aplikace (nátěr se lehce roztírá) a dostupnost v širokém spektru odstínů. Chcete-lise o protiplísňovém termoizolačním nátěru dozvědět další informace, pokračujte na www.maxitherm.cz.

Publikováno: 14. 11. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: protiplísňový termoizolační nátěr