Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Jak pečovat o pokožku během zimy? Pomůže vám kosmetika z Mrtvého moře

Chcete, aby vaše pokožka vypadala zdravě po celý rok? V tom případě věnujte zvýšenou pozornost kosmetický, přípravkům, které používáte. Každé roční období má svá specifika, ke kterým je nutné při výběru kosmetiky přihlížet. V chladnější fázi podzimu a v zimě je pleť neúměrně zatěžována velkými výkyvy teplot, ke kterým dochází při přechodu z venkovních mrazů do vyhřáté místnosti. Roli hraje také nižší vlhkost vzduchu (vysušování pokožky) a pomalejší fungování metabolismu.

Výběr té správné kosmetiky není jednoduchý a není jednoduché se v současné nabídce zorientovat. Jděte na to chytře a nenechte se zlákat reklamními slogany – vsaďte na pleťové krémy, které skutečně fungují a poskytnou vaší pokožce adekvátní péči. Mezi nejúčinnější přípravky patří kosmetika z Mrtvého moře.

Mrtvé moře obsahuje obrovské množství minerálních látek (až 33,7 %) a jedinečné účinky zdejší vody znali již naši předkové. Důkazem budiž první historické lázně, které zde nechala vybudovat egyptská královna Kleopatra.

Vraťme se však do současnosti. Kosmetika s vyváženým množstvím minerálů a prášku z mořských řas efektivně hydratuje suchou pleť a dodá ji potřebné živiny. Kromě toho bývá obohacena také o další aktivní látky, díky kterým je péče o pleť v chladném období komplexní. Za zmínku stojí také rychlejší regenerace poškozené buněčné struktury a celkové zvláčnění a zjemnění pokožky. Začnete-li pravidelně používat kvalitní krémy, budete se lépe cítit a samozřejmě i vypadat. Nezapomeňte ani na to, že v jednotlivých fázích dne musíte používat přípravky s jiným složením. Ve vaší výbavičce by proto neměl chybět noční, ani denní krém.

A kde se po produktech z Mrtvého moře poohlédnout? Preferujete-li rychlý a pohodlný nákup z domova, vsaďte na specializovaný e-shop www.zdravapokozka.com. Prodejce nabízí široké spektrum kosmetiky (denní, noční i oční krém) od renomovaných výrobců za super cenu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *