MAXITHERM: Termoizolační nátěr, který sníží vaše náklady na vytápění

MAXITHERM: Termoizolační nátěr, který sníží vaše náklady na vytápění

Hledáte způsob, jak snížit částku na faktuře za teplo? Možností je víc než dost, ale napadlo vás někdy, že výrazné úspory můžete dosáhnout i vhodně zvoleným nátěrem? Termoizolační nátěr Maxitherm snižuje tepelné ztráty, zajišťuje tepelnou pohodu a ve finále vám ušetří spoustu peněz za vytápění. V průběhu chladnějších měsíců zajistí, aby se teplo drželo uvnitř domu a v létě naopak zabrání nadměrnému přehřívání fasády. A aby toho nebylo málo, za zmínku stojí také vedlejší účinky. Nehledejte za nimi negativa, jde o protiplísňový a antikondenzační efekt.

S Maxithermem natřete fasádu i interiér

Termoizolační nátěr Maxitherm nabízí i další výhodu, a to variabilní využití v exteriéru i v interiéru. Používá se k nátěru fasády zvenku domu, ale také uvnitř místo nátěrů, a to vždy na zdi, přes které uniká teplo (obvodové zdi, stropy, vnitřní příčky sousedící s chladnou/nevytápěnou místností...). Aplikace nátěru je snadná – stačí jej štětkou nebo válečkem nanést v několika vrstvách na podklad, který je čistý, suchý, napenetrovaný a soudržný.

Jak „to“ funguje?

Zmínili jsme, že termoizolační nátěr má hned dvojí funkci. Nejenže zabraňuje nežádoucímu úniku tepla – v létě zase redukuje přehřívání fasády v důsledku intenzivního slunečního záření. Nestane se, že by dům po aplikaci nátěru přestal dýchat – nátěr je prodyšný a umožňuje zachování zdravého a přirozeného vnitřního mikroklimatu. Pokud jste sváděli nerovný boj s vlhkostí a tvorbou plísní, budete nadšení z antikondenzačního účinku. Nátěr zároveň prodlužuje životnost zdiva.
Účinnost a fungování Maxithermu je zajištěna mimo jiné díký sklokeramickým částicím o velikosti 10 – 100 mikrometrů. Jsou duté a částečně vakuované, díky čemuž nátěru poskytují termoreflexní a termoizolační vlastnosti.
Chcete-li se o termoizolačním nátěru dozvědět další informace, pokračujte na www.termoizolacni-natery.cz.

Publikováno: 06. 11. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: maxitherm | termoizolační nátěr