Nezapomenutelná dovolená na jachtě není cenově nedostupná!

Nezapomenutelná dovolená na jachtě není cenově nedostupná!

Omrzela vás klasická dovolená strávená na jediné pláži, ale přesto byste se neradi vzdali milovaného moře? Udělejte to letos tak trochu jinak a vezměte své nejbližší na nezapomenutelnou plavbu. Chcete-li zažít nepoznané a vrátit se domů se spoustou nezapomenutelných zážitků, pak je dovolená na jachtě jako stvořená právě pro vás! Možná vás napadá, že na to nebudete mít. Ostatně dovolená na jachtě skutečně zavání luxusem a ve většině lidí evokuje představu zhýralého boháče s miliony eur na účtě... Žádné obavy, dovolená na lodi je finančně dostupná pro mnohem širší skupinu než pro horních deset tisíc. Vydáte-li se na jachtu s partou kamarádů, cena za pronájem se rovnoměrně rozdělí a jednotlivec ve finále nezaplatí větší částku než za běžnou dovolenou u moře.

Buďte svým vlastním pánem a neomezujte se na hotelový rezort

Ale proč vyměnit hotelový pokoj či apartmán za palubu jachty? Třeba právě proto, že několik dní strávených na lodi změní vaše dosavadní představy o dovolené. Můžete zakotvit v místech, kde není ani živáček, anebo naopak pendlovat mezi přístavy. V žilách vám bude kolovat adrenalin a nakonec se z vás stane mořský vlk se vším všudy. Počítejte s tím, že se na moři začnete cítit jistěji než na pevné zemi...

Jak na to?

Jak tedy začít? Složíte kapitánské zkoušky a vyhledáte vhodný pronájem lodi. Složení kapitánských zkoušek není náročné a dokonce ani drahé, nicméně budete-li chtít, můžete využít pronájem jachty s kapitánem. V každém případě se obraťte ba někoho, kdo vám nabídne přijatelné ceny a široké spektrum nadstandardních služeb. Jedině tak si svou první dovolenou na lodi užijete na sto procent. Mezi ostřílené matadory patří firma Zindulka. Jde o největší a nejznámější českou společnost, která se v oboru pohybuje přes 20 let. Profesionálové vám rádi poradí s výběrem lodi či sestavením podrobného plánu cesty. Jako jediná charterová společnost nabízí možnost velmi nízké zálohy za loď, a to ve výši pouhých 15 % (běžná záloha je se pohybuje kolem 50 %). Vyzkoušet se má vše a z plavby na jachtě pod taktovkou firmy Zindulka rozhodně nebudete zklamaní. Tím spíš, využijete-li služeb zkušených kapitánů v čele s Jiřím Zindulkou. Jdete do toho?

Publikováno: 03. 02. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: dovolená na jachtě | pronájem lodi | yachtcharter