Medipharma.cz: Vaše nová internetová lékárna

Medipharma.cz: Vaše nová internetová lékárna

Pro zdravotnické potřeby, techniku a potravinové doplňky a léčiva již nemusíte vážit cestu do lékárny! Preferujete-li pohodlný, rychlý a levný nákup přes internet, bude se vám hodit tip na internetovou lékárnu a prodejnu zdravotnických potřeb Medipharma.cz, která má v oboru dlouholeté zkušenosti a nabízí komplexní služby od A do Z. Prozradíme vám několik pádných důvodů, proč se vydat na nákupy právě do tohoto e-shopu.

V nabídce online lékárny najdete téměř vše

Nabídka prodejce Medipharma.cz je bohatá. Ve virtuálních regálech najdete zdravotnický materiál, volně prodejné léky, čaje, potravinové doplňky, kosmetiku, drogerii, zdravotnické potřeby a dokonce i veterinární přípravky (např. antiparazitní obojky a roztoky, pinzety na klíšťata apod.). Nechybí ani zdravotnická obuv, široké spektrum zboží pro maminky a děti (pomůcky při kojení, vitamíny, dětská výživa, plenky…) a zdravotnická technika. Jinými slovy, seženete zde vše, pro co byste jinak museli vážit cestu do kamenné prodejny. Medipharma.cz pravidelně chystá akční nabídky, v rámci kterých nakoupíte zboží ještě výhodněji. Zároveň se můžete spolehnout na velmi levnou dopravu. Cena poštovného začíná na 45 Kč a při nákupu nad 1 500 Kč je doprava zcela zdarma. Samozřejmostí je rychlé a naprosto diskrétní doručování – ať už jde o jakýkoliv sortiment.

Nakupujete u odborníků, kteří vám vždy pomohou

Provozovatelem internetového obchodu je českobudějovická společnost MEDIPHARMA CZ s.r.o. Zdravotnické potřeby jsou pečlivě testovány a mají prohlášení o shodě s předpisy dle platné legislativy (zákon č. 22/1997 Sb.). Nebudete-li si vědět rady s nákupem, nebojte se obrátit na ochotný personál na bezplatné telefonní lince 800 100 041. Spolehněte se na dvanáct let zkušenosti v oboru a nechte si poradit. Více na www.medipharma.cz.

Publikováno: 08. 12. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: online lékárna