Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Medipharma.cz: Vaše nová internetová lékárna

Pro zdravotnické potřeby, techniku a potravinové doplňky a léčiva již nemusíte vážit cestu do lékárny! Preferujete-li pohodlný, rychlý a levný nákup přes internet, bude se vám hodit tip na internetovou lékárnu a prodejnu zdravotnických potřeb Medipharma.cz, která má v oboru dlouholeté zkušenosti a nabízí komplexní služby od A do Z. Prozradíme vám několik pádných důvodů, proč se vydat na nákupy právě do tohoto e-shopu.

V nabídce online lékárny najdete téměř vše

Nabídka prodejce Medipharma.cz je bohatá. Ve virtuálních regálech najdete zdravotnický materiál, volně prodejné léky, čaje, potravinové doplňky, kosmetiku, drogerii, zdravotnické potřeby a dokonce i veterinární přípravky (např. antiparazitní obojky a roztoky, pinzety na klíšťata apod.). Nechybí ani zdravotnická obuv, široké spektrum zboží pro maminky a děti (pomůcky při kojení, vitamíny, dětská výživa, plenky…) a zdravotnická technika. Jinými slovy, seženete zde vše, pro co byste jinak museli vážit cestu do kamenné prodejny.

Medipharma.cz pravidelně chystá akční nabídky, v rámci kterých nakoupíte zboží ještě výhodněji. Zároveň se můžete spolehnout na velmi levnou dopravu. Cena poštovného začíná na 45 Kč a při nákupu nad 1 500 Kč je doprava zcela zdarma. Samozřejmostí je rychlé a naprosto diskrétní doručování – ať už jde o jakýkoliv sortiment.

Nakupujete u odborníků, kteří vám vždy pomohou

Provozovatelem internetového obchodu je českobudějovická společnost MEDIPHARMA CZ s.r.o. Zdravotnické potřeby jsou pečlivě testovány a mají prohlášení o shodě s předpisy dle platné legislativy (zákon č. 22/1997 Sb.). Nebudete-li si vědět rady s nákupem, nebojte se obrátit na ochotný personál na bezplatné telefonní lince 800 100 041. Spolehněte se na dvanáct let zkušenosti v oboru a nechte si poradit. Více na www.medipharma.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Moje oblíbená internetová lékárna je benu – https://www.benu.cz/internetova-lekarna
    Mají tam lékárnici an telefonu a na mailu, takže když se chci na něco zeptat tka stačí napsat. Přijde mi to takové intimnější než se ptát přímo v lékárně, když za váam stojí další 10 lidí….