SkinPET: Veterinární kosmetika pro kvalitní péči o domácího mazlíčka

Máte doma chlupatého parťáka, který je pro vás součástí rodiny? Pak si jistě přejete, aby byl zdravý a spokojený. A s tím vám pomůže veterinární kosmetika SkinPET. Například šampon pro psy či jiné produkty s nálepkou doporučeno veterináři

SkinPET není jen obyčejná kosmetika. Jedná se o prémiové produkty vyvinuté ve spolupráci s veterináři, které jsou účinné a zároveň bezpečné pro vašeho mazlíčka.

Proč si SkinPET zamilujete?

1. Veterinární kvalita: Produkty SkinPET vznikají v laboratořích pod dohledem veterinářů a jsou schváleny Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv. Můžete si tak být jisti, že vašemu mazlíčkovi poskytujete tu nejlepší péči.

2. Prémiová péče o psa: Řada SkinPET se vyznačuje unikátním složením s účinnými látkami, které řeší specifické problémy a zároveň jsou bezpečné i při náhodném požití. Navíc neobsahují pěnivé složky a silné parfemace, které mohou dráždit pokožku a čich zvířat.

3. Pohodlí domova: S produkty SkinPET zvládnete mnoho méně závažných zranění a zdravotních potíží ošetřit sami doma. Ušetříte tak čas, peníze a stres jak sobě, tak i vašemu mazlíčkovi.

4. Čistý a zdravý domov: Veterinární kosmetika SkinPET vám pomůže udržet váš domov bezpečný, čistý a zdravý pro celou rodinu. Produkty SkinPET eliminují bakterie, mikroby, plísně a parazity, které se na kůži a v srsti zvířat běžně vyskytují.

5. Věrnostní program a zákaznická linka: SkinPET si cení svých věrných zákazníků. Za každý nákup získáte body, které můžete proměnit ve slevu, a také milé dárky pro vašeho mazlíčka. Pokud si s výběrem produktů nebudete vědět rady, ochotně vám poradí na zákaznické lince.


Tipy pro péči o vašeho mazlíčka se SkinPET:

  • Pravidelně svého mazlíčka koupejte : Psí šampon a kondicionér SkinPET vyberte dle typu srsti a potřeb vašeho mazlíčka.
  • Čistěte mazlíčkovi uši a oči: Použijte ušní a oční roztok SkinPET určený pro psy a kočky.
  • Pečujte o mazlíčkovy zuby: Použijte zubní pastu a kartáček SkinPET pro prevenci zubního plaku a kamene.
  • Kontrolujte mazlíčkovy tlapky: Po procházce v zimě ošetřte tlapky krémem SkinPET, který je chrání před mrazem a solí.

V případě kožních problémů se poraďte s veterinářem. Doporučí vám vhodný produkt SkinPET pro řešení daného problému.

Publikováno: 29. 03. 2024

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam