Hypotéka bez registru: Jak ji získat za nejvýhodnějších podmínek?

Hypotéka bez registru: Jak ji získat za nejvýhodnějších podmínek?

Centrální registr dlužníků a některé další databáze nespolehlivých klientů (např. SOLUS) jsou největším strašákem zájemců o výhodný úvěr. Pokud jste se v minulosti dostali na seznam nespolehlivých spotřebitelů, pravděpodobně budete mít problémy při hledání dalšího úvěru. Tím spíš, bude-li se jednat o hypotéku. Přesto existuje efektivní řešení – nová služba EuroHypoška (www.hypoška.eu), která využívá speciální aplikaci pro porovnávání hypotéčních úvěru. Zajímají vás podrobnosti? Prozradíme vám, jak získat nejvýhodnější hypotéku i bez kontroly registru dlužníků!

Co je to hypotéka bez registru?

Zájemci o hypotéční úvěr musí počítat s určitým schvalovacím procesem, se kterým obvykle souvisí i prověřování bonity (schopnosti splácet) a platební morálky. Pod tou si nepředstavujte nic jiného než kontrolu registrů dlužníků. Některé finanční instituce přistupují ke klientům poněkud benevolentněji a vyhoví jim i v případě negativního záznamu v registru. Hypotéka bez registru je obvykle o něco dražší než klasický úvěr. Na druhou stranu jde často o jedinou možnost, jak získat finanční prostředky na účely související s pořízením nebo rekonstrukcí nemovitosti.

Jak vám pomůže EuroHypoška?

Vraťme se k výše zmíněné službě EuroHypoška. Jak souvisí s hypotékou bez registru? Provozovatelé online nástroje disponují jedinečným know how a porovnávají nabídky českých i zahraničních bank. V portfoliu jsou hypotéční úvěry od slovenských, rakouských, německých, amerických a ruských subjektů. Vyhledávání nejvýhodnější hypotéky bez registru je snadné a rychlé. Na webu najdete online kalkulátor, který vám po zadání základních údajů prozradí, na jaké podmínky můžete s EuroHypočkou dosáhnout. Tak na co ještě čekáte? Najděte si tu nejvýhodnější hypotéku bez registru a realizujte své sny o bydlení!

Publikováno: 28. 11. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: hypotéka bez registru