Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Megavtipná trička na GeekShirts.cz. Nyní v neodolatelné akci!

Co, nebo spíše kdo je to geek? Tento poměrně nový termín pochází z angličtiny a ve většina lidí s ním má spojenou oblast informačních technologií. Respektive osoby, které jsou pro svůj obor natolik zapálené, že jim nedělá problém ani řešení zapeklitých problémů – pro běžné smrtelníky neřešitelných. Geek však nemusí být jen ten, kdo se pohybuje v IT. V podstatě jde o kohokoliv s nadšením pro určitou věc. Filmoví geekové, seriáloví geekové… geekové, všude kam se podíváte! Patříte mezi ně i vy a našli jste zalíbení v určité oblasti, což dáváte svému okolí jasně najevo? Pak jsou pro vás jako stvořená trička s vtipným potiskem, která jsme našli ve specializovaném geekshopu, tedy pardon – e-shopu GeekShirts.cz.

Na GeekShirts.cz si však přijdete na své i v případě, že do klubu pravověrných geeků nepatříte. Při pohledu na sortiment je jasné, že cílem originálních hadříků je pobavit. Takže pokud máte rádi humor, vtipné hlášky a vůbec vše, co je tak trochu mimo zavedený průměr, pusťte se do nakupování!

Oblečení je pečlivě roztříděno do kategorií a v každé najdete stylové kousky, které vás (a vaše okolí) pobaví. Ty nejvtipnější najdete v sekci „ofenzivní“. Líbilo by se vám tričko s nápisem „I hope you step on a LEGO“ (Doufám, že šlápneš na LEGO) nebo „Too stupid too understand science? Try religion!“ (Moc hloupý na to, abys pochopil vědu? Zkus náboženství!)? A co teprve drsnější „FUCK JUSTIN BIEBER“ (nemusíme překládat ;-)) či „FUCK YOU YOU FUCKING FUCK“ (ehm…)?

Za zmínku však stojí i vtipná trička v dalších kategoriích. V sekci oblečení na téma internet narazíte například na motivy inspirované Facebookem („facebook ruined my life“, „Drugs 6,928,198,253 people like this) nebo Angry Birds (prezentované jako Hungry Birds a doplněné o fastfood).

Tak na co ještě čekáte? Upalujte pro trička s vtipným potiskem a získejte pár kousků zdarma. Na GeekShirts.cz vždy nakoupíte se slevou nebo v akci. Momentálně jde o 2+1, 3+2 a 5+5 ZDARMA, jindy třeba za 50 % původní ceny.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.