Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Prodej nemovitosti snadno a rychle? Spolehněte se na realitní kancelář

I přes to, že je prodej nemovitosti – tedy  domu či bytu poměrně komplikovaná záležitost, stále se najde mnoho lidí, kteří to chtějí zvládnout na vlastní pěst. Je s tím však spojená řada rizik, která nelze podceňovat. Pokud i vy plánujete v blízké budoucnosti prodat nemovitost a přejete si hladký průběh, svěřte se raději do rukou renomované realitní agentury. Proč?

Prodej nemovitosti pod taktovkou profesionálů

Pokud nejste profesionál v daném oboru a rozhodnete se prodat nemovitost sami, výsledky nemusí být takové, jaké jste předpokládali. Většina z nás neřeší prodej domu či bytu víckrát než jednou za život, proč se tedy nespolehnout na někoho, pro koho je tato práce na denním pořádku? Realitní kancelář totiž může zajistit mnoho úkonů, které byste jinak museli řešit a vyřizovat sami. Poskytne vám poradenský servis, pomůže vám s návrhy smluv, vyřídí administrativu a zrealizuje odhad ceny nemovitosti. Dobré realitní kanceláře disponují také vlastní databází klientů, takže zájemce o koupi vaší nemovitosti můžete oslovit ještě dříve, než je inzerována na internetových stránkách. Proč si tedy neušetřit běhání po úřadech, čas i plnou hlavu starostí? Svěřte prodej nemovitosti do rukou agentury.

prodej nemovitosti - papirovani

Prodej nemovitosti se nese v duchu papírování. Nemáte na to nervy? Nechte to na realitní agentuře.

Služby navíc

Kromě zprostředkování prodeje se realitní kancelář postará o perfektní prezentaci vaší nemovitosti. Mnoho z nich nabízí službu zvanou homestaging, což je vlastně příprava domu či bytu tak, aby si v něm nový nájemník mohl snadno představit svůj budoucí domov. Díky této službě lze v daném prostoru skrýt případné drobné nedostatky a samozřejmě podtrhnout klady. Agentury také spolupracují s profesionálními fotografy, kteří přesně ví, jak danou nemovitost nafotit, aby byla pro zájemce o koupi atraktivní. Kromě toho se nemusíte obávat jakýchkoliv komplikací. Realitní kanceláře mají léta zkušeností, díky čemuž jsou schopné vám sestavit kupní smlouvu zohledňující veškeré aspekty, které do prodeje nemovitosti mohou vstupovat.

prodej nemovitosti - home staging

Prodej nemovitosti může být rychlý, pokud víte, jak zaujmout kupce. Tzv. home staging je dobrou cestou!

Jestliže si tedy přejete prodat svou nemovitost rychle a bez zbytečných starostí a komplikací, s dobrou realitní kanceláři bude váš prodej v těch správných rukou.

Závěrečné hodnocení
  • Rychlost
  • Spolehlivost
  • Cena služeb
4.8

Jak jsme hodnotili?

Renomovaná realitní kancelář šetří klientům čas a starosti. Prodej nemovitosti přestává být noční můrou a naopak se stává velmi příjemnou záležitostí.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *