Mensicol: Přípravek, díky kterému bude vaše bolestivá menstruace minulostí

Mensicol: Přípravek, díky kterému bude vaše bolestivá menstruace minulostí

Jsou ženy, které menstruaci téměř neregistrují. Bohužel jich je jen hrstka a pro většinu zástupkyň něžného pohlaví je období menstruace spojeno s nepříjemnostmi v podobě křečí, nadměrného krvácení, nadýmání a bolestí. Patříte-li do této skupiny také, jistě jste již vyzkoušela celou řadu přípravků pro zmírnění těchto projevů. Fungovaly? Pokud jste doposud nenašla řešení, vyzkoušejte nový přírodní přípravek Mensicol, který vám pomůže i v případě, že právě procházíte menopauzou.

Ulevte svému tělo pomocí přírodních látek

Na trhu je široké spektrum přípravků pro zmírnění projevů menstruace a menopauzy, ale o kterém lze říct, že funguje na 100 %? Možná jste na tento segment výrobků zanevřela a smířila se s tím, že vaše menstruace bude „navždy“ nepříjemná… Měla byste však dát šanci také novému přírodnímu přípravku, který nedávno uvedla na trh známá česká výrobní společnost Maxivitalis. I tento doplněk stravy, ostatně jako všechny ostatní výrobky od této firmy, se řídí heslem „Vše potřebné naleznete v přírodě“. To v praxi znamená, že svému tělu dopřeje¨te první pomoc v podobě přírodních látek, ale žádná syntetika, která pro organismus přínosná nejsou. mensicol

Jaké látky jsou v Mensicolu obsaženy?

Maxivitalis vyvinul přípravek Mensicol s ohledem na šetrnost vůči ženskému organismu. Hlavní složky tvoří dvě látky, které jsou pro ženy velmi prospěšné – výtažek z Vitex agnus castus a inulín. Inulín je ve vodě rozpustná vláknina, která se získává z kořene čekanky. Přírodní prebiotikum pozitivně ovlivňuje činnost trávícího traktu, harmonizuje střevní mikroflóru a příznivě působí i na přirozené vylučování. Známé jsou také antioxidační a protizánětlivé účinky inulínu. Pod latinským názvem Vitex agnus castus se skrývá drmek obecný. Tato bylina se pro své pozitivní účinky na ženské pohlavní orgány těší oblibě již stovky let. Drmek obsahuje flavonoidy, které se chovají podobně jako ženské hormony. Lidově se mu přezdívá mnišský pepř a užívá se při bolestivé nebo nepravidelné menstruaci, krvácení z dělohy a nadměrném krvácení v období menstruace nebo menopauzy.

Zvyšte svůj menstruační komfort

Jedno je jisté, doplněk stravy Mensicol může vyřešit nebo minimalizovat vaše potíže se silným nebo nepravidelným krvácením při menstruaci či nepříjemné pocity v průběhu klimakteria. Zvyšte svůj menstruační komfort a přestaňte si dělat zbytečné vrásky.

Kde tabletky sežnete?

Doplněk stravy Mensicol můžete zakoupit z pohodlí domova na www.maxivitalis.cz. Balení obsahuje 90 tablet a stojí 349 Kč. Doporučená denní dávka je 2 tablety – jedno balení tak vydrží na 45 dní.

Co ještě byste měla o Mensicolu vědět?

V jedné tabletce Mensicolu je obsaženo 670 mg inulínu, extrakt 20:1 Vitex agnus castus – drmek obecný 22 mg (odpovídá 440 mg sušiny) a kluzná látka stearan hořečnatý. Upozornění uvedené v příbalovém letáčku: Mensicol se nesmí užívat při přecitlivělosti na některou z uvedených složek, není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Bylina drmek je obecně velmi dobře snášena, nicméně ve výjimečných případech může způsobit bolesti hlavy, žaludeční nevolnost nebo pocit sucha v ústech. Užívání proto zkonzultujte s lékařem či lékárníkem a dbejte zvýšené opatrnosti v případě užívání antipsychotik a hormonální antikoncepce. Přípravek Mensicol neobsahuje lepek, barviva, cukr ani konzervační látky. Není určen jako náhrada pestré vyvážené stravy. Výrobce doporučuje skladovat na suchém a tmavém místě při teplotě od 15°C do 25°C mimo dosah dětí. Tip na závěr: Za pozornost stojí také další přírodní doplňky stravy od Maxivitalisu. Například AloeLive pro boj s vodní a tukovou celulitidou.

Publikováno: 20. 03. 2016

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: bolestivá menstruace | mensicol