Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Měření hluku a protihlukové úpravy

Výrobní a provozní haly mohou být zdrojem nadměrného hluku, který není příjemný pro obyvatele a stejně tak ani pro zaměstnance. Zaměstnavatel má povinnost zajistit, aby hladina hluku vyhovovala zákonem stanoveným normám a vytvořit tak zdravé pracovní prostředí. Potýkáte se v současné době s podobným problémem a hledáte efektivní řešení? Prvním krokem je kontaktování někoho, kdo vám nabídne komplexní služby počínaje akustickou studií až po samotnou realizaci protihlukového opatření. Mezi profesionály patří také společnost SAI ATIS s.r.o., která se v oboru pohybuje řadu let. Zajímá vás průběh spolupráce?

Prvním krokem k odhlučnění je akustická studie sai-atis.cz

První fáze procesu se nese v duchu akustické studie, jejíž součástí je i prvotní měření aktuální hlukové hladiny. Na základě změřených hodnot specialisté vyhodnotí, které opatření bude pro odhlučnění prostor co nejefektivnější, vypracují návrh a až po jeho schválení přistoupí k samotné realizaci. V případě SAI ATIS se můžete spolehnout na individuální přístup, který je nezbytný především při měření akustiky složitějších konstrukcí s postranními cestami šíření hluku. Stavební akustika je ovlivněna celou řadou faktorů, mezi které patří charakter zdroje zvuku, ale také typ prostředí, ve kterém se šíří. Odhlučnění tak může být efektivní jen díky odborným znalostem a dodržování technologických postupům.

Typy protihlukových systémů

SAI ATIS působí celorepublikově a můžete se na ni kdykoliv obrátit. Zkušení technici vám navrhnou protihlukový systém tak, aby vaše pracoviště vyhovovalo normám a to v podobě protihlukových stěn a zástěn, absorpčních a rezonátorových tlumičů hluku, akustických krytů či tepelně-akustických izolací. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si o jednotlivých formách řešení prostorové akustiky na www.sai-atis.cz. Neváhejte se na SAI ATIS obrátit s jakýmikoliv dotazy nebo požadavkem nezávazné cenové kalkulace.