Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Městský mobiliář by neměl být jen praktický, ale i estetický

Doby, kdy ve městech převládala šeď, jsou naštěstí ty tam. Jejich představitelé se v rámci možností snaží o rozšíření zelených ploch a tam, kde jich budování není možné, zvelebují životní prostředí pomocí atraktivního městského mobiliáře. V dnešním článku jsme se zaměřili na sortiment společnosti DURST, která se na našem trhu pohybuje již od roku 1997.

Od stojanů na kola až po okrasné fontánky

Městský mobiliář společnosti DURST je velmi pestrý a zahrnuje květináče, venkovní lavičky a sedáky, venkovní odpadkové koše, stoly, stojany, fontánky na kola a další prvky, které mají několik společných vlastností. Jejich elegantní provedení uspokojí i ty nejnáročnější a ostudu neudělá v centru města, parku nebo na zahradě. Mezi základní výrobní materiály patří štěrk, teraco a vápenec (v případě některých prvků pak v kombinaci se dřevem), díky kterým je mobiliář bezúdržbový a velmi odolný vůči mechanickému poškození. Nachází tak uplatnění i v lokalitách, ve kterých dochází k častým projevům vandalismu.

Ucelený mobiliář městu sluší

Vzhledem k rozličným designovým variantám je možné vytvářet efektní kombinace, které korespondují s ostatními prvky, ale také s okolní architekturou. Městský mobiliář DURST není je praktický a zároveň plní i okrasnou funkci. Příkladem budiž zmíněné venkovní odpadkové koše, které lze doplnit plastovým či mramorovým logem města, firmy nebo instituce. Jejich konstrukce umožňuje snadnou výměnu plastového pytle a potěší vás i několik různých variant stříšek (beton/nerez, s/bez popelníku).

Suma sumárum, městský mobiliář, který vyrábí společnost DURST potvrzuje, že i běžné věci, které jsme vždy při procházce městem přehlíželi, mohou vypadat velmi dobře. Ucelenou nabídku a další informace najdete na www.durst.cz.

Odpadkove kose